Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Klasyczne opowieści

 (12 produktów)

Trzy siostry. Tatuażysta z Auschwitz. Tom 3

(okładka miękka)

5/5
25,46 39,90 zł −36%
Wysyłka 24 godziny

Klasyczne opowieści, Bambi

19,99 24,99 zł −20%
Wysyłka 24 godziny

Tatry. Nowe spojrzenie na góry

(okładka miękka)

31,29 49,90 zł −37%
Wysyłka 24 godziny

Kalendarz 2022 wkład A6 MEM/K/TNS

7,02 9,43 zł −26%
Wysyłka 24 godziny

Kalendarz 2022 wkład A7 MEM/M/TNS

6,50 8,59 zł −24%
Wysyłka 24 godziny

Klasyczne opowieści. Śpiąca Królewna

18,79 24,99 zł −25%
Wysyłka 24 godziny

Organizer Memofix A5 77 czarny

47,89 76,25 zł −37%
Wysyłka 24 godziny

Dinozaur młody tyranozaur

9,89
Wysyłka 2 dni robocze

Organizer Memofix B6 ST/SA 77 czarny

36,89 57,80 zł −36%
Wysyłka 24 godziny

Funko POP & Buddy: Marvel Loki - Ravonna Renslayer with Miss Minutes

57,92 79,95 zł −28%
Wysyłka 2 dni robocze

Co potrafi człowiek

(okładka miękka)

24,59 34,90 zł −30%
Wysyłka 2 dni robocze

Klasyczne opowieści

Seria pięknych wydań klasycznych opowieści!

Seria "Klasyczne opowieści" zawiera doskonale znane historie, znów dostępne dzięki pięknym wydaniom. Ponadczasowe baśnie wracają, by jeszcze raz zaprosić do niesamowitych światów każdego małego czytelnika. To wyjątkowa okazja, by zachwycić dziecko fantastyczną opowieścią i zachęcić do wspólnego czytania. Sympatyczni bohaterowie tych kolorowych książek są doskonale znani nawet dorosłym osobom, które pamiętają ich z czasów dzieciństwa. Książka z przygodami ulubionych postaci Disneya to także znakomita odmiana od filmu. Dzięki niej można poznać tą samą opowieść, przy okazji ćwicząc czytanie.

Seria "Klasyczne opowieści" zapewnia świetny wstęp do przygody z literaturą. Warto wybrać ilustrowaną książkę, która dodatkowo zachęca do zapoznania się z całą opowieścią. Kolorowe ilustracje wykonane z dbałością o szczegóły rewelacyjnie pobudzają wyobraźnię oraz ułatwiają dziecku zrozumienie przebiegu akcji. Dzięki tym książkom mali czytelnicy odkrywają niezwykły świat bohaterów Disneya i klasycznych utworów. To chociażby Śpiąca Królewna, Alicja w Krainie Czarów, Oliver Twist oraz Król Artur. Odpowiednio przygotowana treść uwzględnia potrzeby i możliwości małego czytelnika. Dlatego właśnie warto rozpocząć przygodę z legendami w formie ilustrowanej opowieści, opracowanej specjalnie z myślą o dzieciach.

Ilustrowane wersje filmowych baśni zachwycają bogatą kolorystyką i przejrzystym ułożeniem tekstu. Dzięki temu dziecko może z łatwością próbować samodzielnie czytać. Wspaniałe ilustracje wyglądają jakby były wyjęte z filmu, a także zaskakują szczegółami. Prezentowana seria książek z pewnością spodoba się niejednemu małemu miłośnikowi Disneya. Jest odpowiednia nawet dla tych, którzy nie lubią czytać. Pięknie wydana książka to również wspaniała ozdoba dziecięcego pokoju. Dużą przyjemność sprawia samo przeglądanie obrazków, świetnie dopasowanych do opisywanych wydarzeń. Jeżeli szukacie książek, dobrze prezentujących się na półce, warto sprawdzić tę wyjątkową serię i wrócić do fantastycznych opowieści Disneya!

Baśniowe światy Disneya od wielu lat opowiadają o uniwersalnych wartościach, ważnych dla całego świata. Prezentowana seria jest znakomitą okazją, by przekazać dzieciom pouczające historie. Miłość, przyjaźń, wierność, szacunek dla innych osób, pomoc potrzebującym i wiara we własne siły to najczęściej powracające elementy tych opowieści. Dzięki wspaniałej baśni dziecko łatwo zapamiętuje te ważne wartości. Kolorowe książki uczą, jak być dobrym dla innych ludzi oraz jak doceniać piękno świata. Książki z tej oferty są świetną propozycją na wspólne czytanie przed snem. Niezwykłe przygody sympatycznych bohaterów z pewnością zapewnią niejednemu małemu słuchaczowi niezapomniane chwile. To również dobra okazja, by porozmawiać z dzieckiem i zadbać o poczucie bliskości w całej rodzinie. Ponadczasowe opowieści wciąż zyskują nowych odbiorców i zachwycają, niezależnie od wieku czytelników!

Ładowanie...