Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Już czytam!

 (2 produktów)

Bracia na medal. Już czytam

(okładka miękka)

5/5
7,86 10,70 zł −27%
Wysyłka 24 godziny

Upiorne andrzejki. Już czytam

(okładka miękka)

7,65 10,70 zł −29%
Wysyłka 24 godziny

Już czytam!

Seria "Już czytam!" to cykl książek dedykowanych rodzicom i dzieciom, które zaczynają swoja przygodę z samodzielnym czytaniem. Stworzone przez Agnieszkę Stelmaszyk i inne autorki historie to pełne niesamowitych bohaterów i ich niezwykłych przygód bawią i stanowią kreatywną zachętę do czytania dla najmłodszych czytelników.

"Już czytam!" składa się z wartkich, barwnych opowieści napisanych prostym językiem i wzbogaconych wesołymi ilustracjami. Czytanie ułatwia duża czcionka oraz słowniczek na końcu każdej książki objaśniający trudne zdania. Autorki zadbały również o zadania sprawdzające wiedzę wyniesioną z każdej historii - skonsultowanych, co warto zaznaczyć, przez metodyka edukacji wczesnoszkolnej.

Serię charakteryzują wciągające, pełne humoru i zajmujących perypetii historie, prosty, przystępny styl oraz urocze ilustracje. Każda z książek została zaprojektowana z dbałością o szczegóły i z uwzględnieniem potrzeb młodych czytelników. Ich lektura to prawdziwa przyjemność nie tylko dzieci, ale również rodziców, co czyni z serii "Już czytam!" nie tylko doskonałą edukację, ale również sposób na wspólne, kreatywne spędzanie czasu. Autorki udowadniają, że czytanie to wspaniała przygoda!

Wydawnictwo zadbało o kolorową, przyciągającą wzrok szatę graficzną, która świetnie współgra z treścią , ich zgrabny format i solidną, wygodną oprawę - każdą z książek można bez problemu wziąć w podróż lub na spacer, a w domu ładnie prezentują się na półce.

Oprócz Agnieszki Stelmaszyk wśród autorek znajdują się Marzena Kwietniowska-Talarczyk, Barbara Supeł, Katarzyna Szestak, Aniela Cholewińska-Szkolik. Każdą z książek zilustrował inny twórca, między innymi Ola Szpunar, Kalina Zatoń, Marianna Schoeet czy Wojciech Stachyra.

"Już czytam!" to jedna z najciekawszych i najstaranniej przygotowanych serii dla dzieci na polskim rynku - nic tylko czytać!

Wśród książek składających się na serię są między innymi:

  • "Niezwyczajna komórka" - gdy rodzice Tomka wyjeżdżają na wyprawę, chłopiec trafia pod opiekę dziadków i szybko pakuje się w tarapaty

  • "Brakująca karta" - historia Gabrysia, który w kupionym na osiedlowej wyprzedaży kuferku magika znajduje talię kart i wyrusza na poszukiwania brakującej karty

  • "Słoiczek strachu" - starszy Błażej proponuje młodszym dzieciom grę w tytułowy słoiczek strachu

  • "Skarb na Miodowym Wzgórzu" - przygody młodego poszukiwacza przygód, który spędza wakacje na kompletnym odludziu

  • "Pozdrowienia z Marsa" - szalona podróż do przyszłości, czyli do XXII wieku i jednej z marsjańskich szkół, gdzie odbywa się konkurs wiedzy o Ziemi

Ładowanie...