Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Języki obce. Bez problemu!

 (4 produktów)
?

Angielski. Mobilny kurs językowy B1

(okładka pudełko)

Języki obce. Bez problemu!

44,99 
Wysyłka dzisiaj

Hiszpański. Mobilny kurs językowy B2-C1

(okładka pudełko)

Języki obce. Bez problemu!

44,99 
Wysyłka dzisiaj

Niemiecki. Mobilny kurs językowy B1

(okładka pudełko)

Języki obce. Bez problemu!

44,99 
Wysyłka dzisiaj

Hiszpański. Mobilny kurs językowy B1

(okładka pudełko)

Języki obce. Bez problemu!

44,99 
Wysyłka dzisiaj

Języki obce. Bez problemu!

Seria przeznaczona dla wszystkich miłośników języków obcych!

Uczysz się obecnie języka angielskiego lub języka niemieckiego, ale masz z tym duże trudności? Skorzystaj już teraz z fantastycznej oferty podręczników, które umożliwiają sprawne mówienie i pisanie w językach obcych, używając metody łatwego zapamiętywania informacji! Podręczniki z serii pomagają w w swobodnym porozumiewaniu się w codziennych sytuacjach, ale także uczą tworzenia wypowiedzi nawet na bardzo skomplikowane tematy. Wybierz odpowiedni poziom zaawansowania, a następnie rozmawiaj w dowolny sposób z obcokrajowcami!

W oferowanych książkach nie zabraknie również specjalistycznego oraz abstrakcyjnego słownictwa. Dzięki temu odnajdziesz się w nawet najbardziej niespodziewanej sytuacji towarzyskiej. Poznasz najważniejsze słowa, zwroty i struktury gramatyczne. Najpierw opowiesz o sobie, o swoim miejscu zamieszkania oraz o zainteresowaniach, by już niedługo spróbować nawiązać nowe znajomości lub zapytać przechodnia o drogę. Chcesz kupić samochód? Musisz zadzwonić do lekarza? Nie ma problemu, teraz także w najbardziej niespodziewanych okolicznościach poradzisz sobie w dalekim kraju. Nawet wykonywanie zadań matematycznych w różnych językach będzie prostsze!

Szukasz sposobu, by swobodnie zacząć wypowiadać się o literaturze lub sztuce? Teraz to może być naprawdę proste! Porozmawiasz o swoim pochodzeniu, a nawet o zmianach klimatycznych! "Języki obce. Bez problemu!" to wspaniała pomoc dla wszystkich osób, które martwią się, że nie będą umiały zarezerwować pokoju hotelowego lub zrozumieć napisów na tablicy informacyjnej. Nawet komunikacja miejska sprawia problemy, gdy nie znasz obowiązującego w kraju języka. W końcu będziesz odpowiednio przygotowany na zagraniczną wyprawę turystyczną, a także na wyjazd służbowy! W wybranych książkach znajdziesz ćwiczenia i listę odpowiedzi, nowe słowa, teksty, objaśnienia gramatyczne oraz komentarze.

Zwróć uwagę, że zawartość oferowanych podręczników może odbiegać od materiałów kursów dostępnych na stronach związanych z omawianą serią.

W tej serii znajdziesz:

Podręczniki z tej serii czekają na wszystkich miłośników podróży międzynarodowych, którzy chcą dobrze zrozumieć mowę mieszkańców innych krajów, a także ich zwyczaje. "Języki obce. Bez problemu" to wspaniała okazja, by opanować swobodny sposób mówienia w różnych językach i uniknąć najczęstszych błędów językowych!

Ładowanie...