Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Jakie to...

 (0 produktów)
?

Przykro nam, ta seria nie zawiera żadnych produktów.

Jakie to...

Seria "Jakie to..." jest zbiorem najciekawszych atlasów dla dzieci. Każda publikacja zawiera kolorowe fotografie i zachwyca odbiorców miłą dla oka szatą graficzną. Znajdziemy tam opisy najpopularniejszych roślin, zwierząt, ciał niebieskich i innych obiektów. Do każdego z nich dodano zdjęcie, by młody Czytelnik łatwiej rozpoznał dany gatunek bądź obiekt. (Zwykle w jednym wydaniu jest ich około sześćdziesięciu).

Zgrabne, niedługie, naszpikowane ciekawostkami i niezwykle interesujące wzmianki o poszczególnych okazach i przedmiotach trafiają w gusta uczniów szkół podstawowych. Atlasy nie tylko pomagają im w nauce, ale przede wszystkim - poszerzają zakres wiedzy o świecie, rozwijają zainteresowania.

Cykl albumów "Jakie to..." stanowi doskonałą rozrywkę dla całej rodziny. Każdy z jej członków może zdobyć mnóstwo cennych informacji na interesujący go temat. Odkrywaj niesamowite tajemnice ziemskiego globu, zaimponuj znajomym swoją wiedzą, ciesz się pięknem flory i fauny. Pięknie wydane atlasy z serii "Jakie to..." efektownie prezentują się na półkach - duża czcionka ułatwia czytanie, twarde okładki zapewniają im trwałość, dzięki czemu kolejne pokolenia również mogą sięgać po te wydania.

W serii znajdziemy:

  • "Jaki to dinozaur? Atlas dla dzieci" - Kopalnia wiedzy na temat różnych gatunków dinozaurów, ich diety, trybu życia, cech charakterystycznych.

  • "Jaki to pojazd? Atlas dla dzieci" - Ponad sześćdziesiąt opisów najbardziej znanych pojazdów. Większość z nich można spotkać na ulicy. Dzieci dowiedzą się wielu ciekawych rzeczy o ich historii oraz użyteczności, a także nauczą się rozpoznawać nawet rzadko spotykane obiekty.

  • "Jaki to owad? Atlas dla dzieci" - Poznaj owady występujące w Polsce - obserwuj je w naturalnym środowisku, naucz się rozróżniania ich gatunków dzięki temu atlasowi.

  • "Jaki to koń? Atlas dla dzieci" - Prawdziwa gratka dla miłośników koni. Przegląd najbardziej znanych ras, uwiecznionych na fotografiach. Spora porcja wiedzy dla miłośników tych zwierząt.

  • "Jaka to gwiazda? Atlas dla dzieci" - Spójrz w niebo i zobacz, ile kryje wspaniałości! O każdej z nich przeczytasz w niezwykłym atlasie poświęconym astronomii.

  • "Jakie to zwierzę? Atlas dla dzieci" - W Polsce żyje mnóstwo gatunków fascynujących zwierząt. Już niebawem odróżnisz żbika od rysia; dowiesz się, jak wygląda kumak, świstak i kozica górska, a nawet poznasz zwyczaje i upodobania kulinarne żubrów.

  • "Jaki to ptak? Atlas dla dzieci" - Zapoznaj się ze skrzydlatymi przyjaciółmi, którzy nas otaczają. Podziwiaj jemiołuszkę, cyrankę, puszczyka uralskiego, czajkę. Gdzie występują? Czym się charakteryzują? Jaki tryb życia prowadzą? Przeczytaj o tym w atlasie.

  • "Jakie to drzewo? Atlas dla dzieci" - Wokół nas rośnie tyle wspaniałych drzew. Jak się nazywają i czym się wyróżniają? Po lekturze nauczysz się rozpoznawać najpopularniejsze gatunki występujące w Polsce.

  • "Jaki to kwiat? Atlas dla dzieci" - Lubisz kwiaty? Wspaniale - możesz wybrać się na łąkę razem z atlasem i sprawdzić swoją wiedzę w praktyce. Obejrzysz piękne zdjęcia roślin i dowiesz się mnóstwa ciekawych rzeczy na ich temat.

Ładowanie...