Xi
 • Inwestuj w siebie

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Seria Inwestuj w siebie

    (6 produktów)

   Nawyki bogatych i biednych. Inwestuj w siebie

   (okładka miękka)

   Inwestuj w siebie

   33,59 
   Wysyłka dzisiaj

   Daj się lubić na chwilę lub na zawsze. Inwestuj w siebie. Tom 8

   (okładka blister)

   Inwestuj w siebie

   33,59 
   Wysyłka dzisiaj

   Jak zjednać sobie ludzi. Metody agenta FBI. Inwestuj w siebie. Tom 7

   (okładka miękka)

   Inwestuj w siebie

   26,19 
   Wysyłka dzisiaj

   Na zdrowy rozum. Inwestuj w siebie. Tom 6

   (okładka miękka)

   Inwestuj w siebie

   33,59 
   Wysyłka dzisiaj

   Jak nie bać się żyć. Sztuka panowania nad lękiem. Inwestuj w siebie. Tom 4

   (okładka miękka)

   Inwestuj w siebie

   29,79 
   Wysyłka dzisiaj

   Bogate dzieci. Przewodnik dla mądrych rodziców. Inwestuj w siebie. Tom 5

   (okładka miękka)

   Inwestuj w siebie

   37,29 
   Wysyłka dzisiaj

   Inwestuj w siebie

   "Inwestuj w siebie" to seria dla wszystkich, którzy szukają ciekawej i inspirującej lektury, która zmotywuje do działania. Każda z prezentowanych książek to dokonała pomoc w drodze rozwoju osobistego. To zbiór najlepszych pozycji z dziedziny samodoskonalenia, zawierających wiedzę i doświadczenie wielu cenionych ekspertów ze Stanów Zjednoczonych, Kanady, Australii i Europy. Zebranie wszystkich dzieł w jedną całość w postaci cyklu wydawniczego, ma za zadanie dotknąć wszystkich najważniejszych zakresów tematycznych i stworzyć prawdziwe kompendium wiedzy z zakresu samorozwoju.

   Dzięki informacjom zawartym w poszczególnych tomach, czytelnik zyskuje wszystkie niezbędne wskazówki do zainwestowania w siebie i budowania dobrych i wartościowych nawyków, które w dłuższej perspektywie zapewnią pożądanie rezultaty. Każda część serii to wyselekcjonowana wiedza z zakresu psychologii i nauk społecznych.

   • "Na zdrowy rozum" - co sprawia, że ludzie podejmują lekkomyślne decyzje? Czy to, co zwykliśmy traktować jako dzieło przypadku da się jako przewidzieć? Dowiedz się, jak oprzeć się impulsom, które popychają ludzi do irracjonalnych zachowań, przynoszących opłakane rezultaty i zostań panem swojego umysłu.

   • "Nawyki bogatych i biednych" - co stoi za sukcesem wielkich liderów? Odpowiednie nawyki to klucz do budowania samodyscypliny, która pozwala osiągać wyznaczone cele. Jak rozpoznać te, które warto w sobie pielęgnować i pozbywać się tych negatywnych? Poznaj sposoby zachowania, które jednych prowadzą do biedy, a innym dają bogactwo.

   • "Jak nie bać się żyć" - tempo życia współczesnego człowieka zapewnia mu wiele stresu. Gwałtowne zmiany i niepewna przyszłość budzą wiele obaw. Strach bywa paraliżujący, odbiera radość z życia i energię do działania. Panowanie nad lękiem jest możliwe, wystarczy skorzystać z kilku cennych rad.

   • "Bogate dzieci" - wychowanie dziecka nie jest łatwym zadaniem, tym bardziej, że każdy rodzic chce, aby jego pociecha była szczęśliwa i spełniona w dorosłym życiu. Czy jest gotowa recepta na osiąganie idealnych rezultatów wychowawczych? Możesz być mentorem swojego potomka, dowiedz się, jak to osiągnąć.

   Wydawnictwo Kampania Mediowa zebrało najznamienitsze propozycje z zakresu rozwoju osobistego, tworząc niejako kurs stworzenia lepszej wersji siebie i wejścia na drogę wiodącą do sukcesu i szczęścia. Warto sięgnąć po poszczególne tomy serii "Inwestuj w siebie" i otworzyć umysł na nowe rozwiązania i sporą dawkę rzetelnej wiedzy z najlepszych źródeł.

   Ładowanie...