Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Intensywne doznania

 (6 produktów)

Bezwstydny klient. Intensywne doznania. Tom 3

(okładka miękka)

5/5
18,59 29,90 zł −38%
Wysyłka dzisiaj

Grzeszny doktor. Intensywne doznania. Tom 2

(okładka miękka)

5/5
18,59 29,90 zł −38%
Wysyłka dzisiaj

Niegrzeczny szef. Intensywne doznania. Tom 1

(okładka miękka)

5/5
18,59 29,90 zł −38%
Wysyłka dzisiaj

Pakiet: Niegrzeczny szef / Grzeszny doktor. Intensywne doznania. Tom 1-2

(okładka miękka)

37,18 59,80 zł −38%
Wysyłka dzisiaj

Intensywne doznania

Seria „Intensywne doznania” to książki dla kobiet, w których przejawia się znany schemat zawodowych zależności „podwładny-przełożony”. Historie opisujące jedne z najpopularniejszych erotycznych fantazji przypadły do gustu czytelniczkom na całym świecie.

Książki czyta się szybko i przyjemnie, a ich bohaterowie potrafią naprawdę zaintrygować. Niepowiązane ze sobą opowiadania można czytać bez znajomości poprzednich części. Niewielka ilość stron sprawia, że książki z serii „Intensywne doznania” są doskonałą propozycją na wieczór. Lekkie, barwne i przyjemne w odbiorze pióro, pełne napięcia dialogi i erotyczne sceny z pewnością wywołają wypieki na Twojej twarzy.

Dobrze zbudowane relacje pomiędzy bohaterami sprawiają, że możesz szybko wczuć się w ich sytuację. Wyczuwalne napięcie, wzajemne przyciąganie i pożądanie dodają całości pikanterii. Męski bohater to zazwyczaj władczy mężczyzna na stanowisku, który doskonale zdaje sobie sprawę ze swojej pozycji oraz aparycji. Bohaterkami są ich podwładne – kobiety, które wyróżnia mocny charakter. Nie dają sobie wejść na głowę i potrafią zaskoczyć niewyparzonym językiem. Czy jednak uda im się oprzeć i powstrzymać fantazję o szefie/lekarzu/kliencie?

  • „Niegrzeczny szef” Dyrektor wydawnictwa i jego asystentka Maya nie przepadają za sobą. On jest niesamowicie wymagający i arogancki, ona znając swoja wartość, zaczyna mieć dość tej pracy. Sytuacja ulega zmianie, kiedy zamiast do koleżanki, wysyła wiadomość do Michaela. Chce odejść z pracy, jednak dyrektor nie zamierza się na to zgodzić, straciłby jedną z najlepszych pracownic i...kobietę, która niesamowicie go pociąga.

  • „Grzeszny doktor” Doktor Garrett Ashton to ceniony lekarz i dyrektor nowojorskiej kliniki. Niezwykle przystojny mężczyzna nie może opędzisz się od kobiet. Przepracowany i zmęczony staje się coraz bardziej rozdrażniony, dlatego szuka wyciszenia na czacie randkowym. Natalie Madison dopiero co zatrudnia się w prywatnej klinice, prowadzonej przez Garretta. Okazuje się, że jest on mężczyzną, z którym od dłuższego czasu rozmawia w sieci.

  • „Bezwstydny klient” tym razem historia miłosna rozgrywa się między specjalistką od PR Penelope oraz jej nowym klientem. Penelope poznaje Rayana, który niestety nie ma zbyt dobrej opinii, a media przedstawiają go w złym świetle. Niestety okazuje się, że kilka dni wcześniej spędzili oni upojną noc, bez zobowiązań. Jak potoczy się ich współpraca?

Ładowanie...