Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Heartstopper

 (12 produktów)

Karma. Jogin radzi, jak stać się mistrzem własnego przeznaczenia

(okładka miękka)

26,15 44,90 zł −42%
Dostępne od 2022-01-28

Oddychaj. Życie w stanie flow

5/5
27,82 47,90 zł −42%
Wysyłka 24 godziny

Heartstopper. Tom 1

(okładka miękka)

5/5
24,50 39,90 zł −39%
Wysyłka 24 godziny

Mutyzm wybiórczy. Poradnik dla rodziców, nauczycieli i specjalistów

(okładka miękka)

5/5
33,92 53,00 zł −36%
Wysyłka 24 godziny

Jak porusza się jeździec

(okładka twarda)

34,72 59,90 zł −42%
Wysyłka 24 godziny

Mickiewicz. Poeta alternatyw

(okładka twarda)

29,41 42,00 zł −30%
Wysyłka 24 godziny

Janeczka

(okładka miękka)

18,71 26,00 zł −28%
Wysyłka 24 godziny

Kalendarz 2022 książkowy A5 Standard DTP granat

15,46 20,25 zł −24%
Wysyłka 2 dni robocze

Winni jesteśmy wszyscy pocket

(okładka miękka)

10,32 14,90 zł −31%
Wysyłka 24 godziny

Heartstopper

Seria niezwykłych opowieści o prawdziwych uczuciach!

Seria "Heartstopper" to wyjątkowe powieści graficzne Alice Oseman, które przebojowo zdobywają popularność wśród czytelników na całym świecie. Dzięki współpracy z Netflixem powstaje również serial na ich podstawie. Twórczość autorki trafiła już do 20 krajów. Niesamowita opowieść o życiu, miłości i poszukiwaniu własnej tożsamości w często nieprzyjaznym środowisku codziennie zdobywa serca nowych fanów. Zwyczajne spotkanie dwóch chłopców wpłynie nie tylko na nich, ale także na całe otoczenie!

Charlie i Nick chodzą do tej samej szkoły, chociaż bardzo się od siebie różnią. Pierwszy bohater jest prześladowanym gejem. Nie może mówić w otwarty sposób o swojej orientacji, ponieważ groziłoby mu wiele nieprzyjemności ze strony rówieśników. Natomiast drugi chłopiec to świetny rugbista, dobrze znany uczniom ze szkolnej drużyny. Nie wiele o sobie wiedzą oraz mają inne towarzystwo. Pewnego dnia przypadkowo siadają w jednej ławce i w ten sposób nawiązują znajomość, która wkrótce jest już prawdziwą przyjaźnią. Chłopcy odkrywają, że mają wspólne zainteresowania. Coraz częstsze spotkania sprawiają, że zaczynają zadawać sobie coraz więcej pytań. Jaka jest ich relacja? Co się z nimi dzieje? Czy to tylko przyjaźń? A może coś więcej? Wkrótce ich kontakt zostaje zauważony przez otoczenie oraz wywiera wpływ na najbliższe im osoby. Jak na ich decyzje zareaguje świat? I dokąd właściwie zmierza ta historia? Na te pytania znajdziesz odpowiedzi w powieściach graficznych Alice Oseman!

Seria "Heartstopper" opowiada o problemach współczesnego świata i wyzwaniach, jakie stoją przed społeczeństwem ulegającym gwałtownym zmianom. To jedna z niewielu powieści graficznych, nawiązujących do sytuacji osób LGBTQ+, które codziennie muszą radzić sobie z opresyjną rzeczywistością społeczną. Zdawałoby się, że jest zwyczajną, prostą oraz nieciekawą opowieścią o miłości. Na szczęście autorka z wyczuciem i w refleksyjny sposób opisuje świat, otaczający również czytelników. Ta zaangażowana społecznie twórczość zachęca do przemyślenia wielu powszechnie występujących poglądów. Alice Oseman podejmuje nie tylko tematykę związaną z LGBTQ+, ale także nawiązuje do innych problemów młodzieży. Dzięki temu tworzy szeroki obraz współczesnego społeczeństwa, a każdy czytelnik może znaleźć tu wydarzenia znane mu z własnego życia. Wzruszająca opowieść o przyjaźni, miłości oraz akceptacji z pewnością zainteresuje odbiorców utworów artystycznych, które mówią o rzeczach ważnych.

Seria "Heartstopper" powstaje dzięki wspaniałej twórczości Alice Oseman. Autorka urodziła się w 1994 r. w angielskim mieście Kent, a już w wieku 17 lat nawiązała współpracę z wydawcą książek. Jest jednocześnie pisarką i ilustratorką. Jej pierwsza książka została wydana przez sławne wydawnictwo HarperCollins. Od najmłodszych lat pisze, a obecnie również studiuje anglistykę na Uniwersytecie Durham. Zdobyła nominacje do nagród YA Book Prize, Inky Awards, Goodreads Choice Award oraz Carnegie Medal. W swojej twórczości podejmuje zwłaszcza problemy współczesnej młodzieży i opisuje nawiązywanie relacji międzyludzkich. Nie unika kontrowersyjnych tematów, zachęcając do refleksji nad otaczającą czytelnika rzeczywistością oraz utartymi schematami społecznymi. Jej utwory zdobyły rozgłos już w 20 krajach świata. Artystka nawiązała również współpracę z Netflixem. To wyjątkowa autorka, z wyczuciem opowiadająca o tym, jak wygląda życie młodych ludzi.

Ładowanie...