Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Harley Quinn

 (7 produktów)

Harleen

(okładka twarda)

5/5
51,28 79,99 zł −36%
Wysyłka 2 dni robocze

Harley Quinn T.2 Zamotana

(okładka twarda)

55,99 79,99 zł −30%
Wysyłka 3 dni robocze

Umrzeć ze śmiechem. Harley Quinn. Tom 1

26,99 39,99 zł −33%
Wysyłka 2 dni robocze

Harley Quinn. T.6. Cała w czerni, bieli i ...

50,49 75,00 zł −33%
Wysyłka 2 dni robocze

Harley Quinn T 4 Do broni!

50,49 75,00 zł −33%
Wysyłka 2 dni robocze

Krwiste mięso. Harley Quinn. Tom 3

26,99 39,99 zł −33%
Wysyłka 2 dni robocze

Harley Quinn T.5 Głosuj na Harley

27,99 39,99 zł −30%
Wysyłka 3 dni robocze

Harley Quinn

Świat DC byłby smutniejszy, gdyby nie ta skora do psot łobuziara. Harley Quinn to antybohaterka znana z uniwersum DC. Po sukcesie filmu "Suicide Squad" fani zaczęli dopytywać się o Harley, co zaowocowało całą serią komiksów poświęconą tej bohaterce. Kim jest ta wesoła i zarazem demoniczna dziewczyna?

Od dzieciństwa Harleen interesowała się psychologią, dlatego jej kroki powiodły ja na uniwersytet w Gotham. Dostała pracę w szpitalu psychiatrycznym Arkham i wszystko byłoby pewnie w najlepszym porządku, gdyby nie spotkała Jokera. Zakochała się w nim i myśląc, że złoczyńca i szaleniec otwiera się przed nią, nie zauważyła, że została przez niego zmanipulowana. Wykorzystana Harleen nie była już potrzebna Jokerowi, więc postanowił się jej pozbyć, przykuwając ją do rakiety, która ostatecznie miała ją zabić. Jednak jego plan się nie powiódł i Harley Quinn stała się członkiem kilku super drużyn, siejąc postrach i zniszczenie wszędzie, gdzie się pojawiła.

Ta postać miesza w sobie ambicje, potrzebę bliskości, a także sprzeczną potrzebą czynienia dobra z niesamowitym pociągiem do zła. Ostatecznie stała się jednym z najpopularniejszych złoczyńców w uniwersum DC. A to za sprawą swojej charyzmy, wszechstronności połączonej z wesołością i beztroskiemu spojrzeniu na życie.

Oto co znajdziesz w niektórych zeszytach z serii:

  • "Harleen" intrygująca opowieść o miłości i obsesji. Narratorem tej historii jest właśnie Harley Quinn, która przedstawia czytelnikowi Gotham City widziane jej oczami. Chcąc znaleźć lekarstwo na szaleństwo ogarniające miasto, spędza coraz więcej czasu ze swoimi pacjentami - obłąkanymi przestępcami. W książce nieustannie przeplatają się losy trzech postaci: Harley, Jokera i Batmana.

  • "Joker kocha Harley. Harley Quinn" - mistrzyni mordu i melanżu ma przy sobie swoją własną ekipę. Niestety jej przyjaźń z Poison Ivy zostaje poddana próbie. W tym czasie Joker powraca i chce za wszelką cenę odzyskać serce Harley.

  • "Harley Quinn. Umrzeć ze śmiechem" pierwszy tom wprowadzający w życie gwiazdy Legionu Samobójców. Znany zbrodniarz Joker jest jej byłym chłopakiem, a ona z poczciwej doktor Harleen Quinzel zmienia się w nieznającą strachu Harley Quinn.

Ładowanie...