Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Fru Blu

 (8 produktów)

Bańki mydlane Fru Blu. Duży zestaw + płyn 500 ml

5/5
39,89 43,49 zł −8%
Wysyłka dzisiaj

Płyn do baniek mydlanych. Fru Blu. 3L

41,79 45,99 zł −9%
Wysyłka dzisiaj

Fru Blu

Fru Blu to jedyna w swoim rodzaju seria akcesoriów do baniek mydlanych, niosących moc radości i frajdy maluchom i całej rodzinie!

Kto z nas nie puszczał choć raz baniek mydlanych? W młodości uwielbiali je nasi rodzice, kochaliśmy je my, a teraz bawi się nimi pokolenie naszych dzieci. Seria zabawek Fru Blu producenta TM Toys służy właśnie temu celowi - zawarte w niej produkty ułatwiają tworzenie ogromnych baniek i bajecznych bąbelkowych kaskad. Zabawa jest przednia, co potwierdzają sami zainteresowani - w 2016 roku seria Fru Blu została uhonorowana specjalną Nagrodą Dzieci w najważniejszym branżowym plebiscycie Zabawka Roku!

Producenci serii Fru Blu wiedzą, że tylko bezpieczna zabawa to udana zabawa, dlatego tworzą swoją ofertę z ogromną pieczołowitością. Płyn do produkcji baniek, przygotowywany na podstawie polskiej receptury z zachowaniem rygorystycznych norm jakości, jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia, a akcesoria - lekkie i łatwe w obsłudze. Dzięki temu propozycje Fru Blu znakomicie nadają się nawet dla kilkuletnich brzdąców.

Zestawy do baniek mydlanych Fru Blu zawierają obręcze o różnych średnicach. Dzięki temu możecie puszczać zarówno okazałe pojedyncze bańki, jak i chmury drobnych bąbelków, efektownie mieniące się wszystkimi kolorami tęczy. Bańki można gonić, łapać, odbijać - dzięki specjalnej recepturze płynu wcale nie tak łatwo je przebić! Skład preparatu i konstrukcja akcesoriów Fru Blu gwarantują ponadto łatwość puszczania baniek. Produkcja kolorowych bąbelków po prostu nie może się nie udać!

Alternatywą dla klasycznych obręczy jest pistolet do puszczania baniek Fru Blu, z którym zabawa robi się jeszcze lepsza - wyobraźcie sobie zażarte pojedynki na bańki mydlane i wystrzały kolorowych, tańczących na wietrze salw! Zestaw Bubble Shooter wynosi zabawę z bańkami na wyższy poziom: przyrząd umożliwia osiągnięcie efektu rozświetlenia i produkcję bąbelków z prędkością nieosiągalną dla klasycznych obręczy.

Zostawmy na chwilę konwencjonalne rozwiązania, puśćmy wodze fantazji: czy wiecie, że w świecie Fru Blu do produkcji magicznych bąbelków może posłużyć... kosiarka? Bańki mydlane uwalniane są za pomocą przycisku na uchwycie zabawki. Kosiarka imituje dźwięki prawdziwego urządzenia, dlatego jej mały właściciel może poczuć się podczas zabawy jak rodzice lub starsze rodzeństwo, dbający na co dzień o przydomowy trawnik.

Żadna z zabawek Fru Blu nie będzie kurzyć się na półce - a ponieważ bańki będą puszczane w ilościach hurtowych, warto zawczasu zaopatrzyć się w zapas płynu. Półlitrowe opakowania dołączane są do każdego zestawu akcesoriów; w ofercie znajduje się także wielki, 3-litrowy pojemnik płynu do baniek mydlanych Fru Blu, który wystarczy na wiele godzin wspaniałej zabawy.

Ładowanie...