Xi

Franek, Frania i Felix

 (4 produktów)

Ciało. Franek, Frania i Felix

(okładka twarda)

Franek, Frania i Felix

18,99 
Wysyłka dzisiaj

Zwierzęta domowe. Franek, Frania i Felix

(okładka twarda)

Franek, Frania i Felix

18,99 
Wysyłka dzisiaj

Dzień i noc. Franek, Frania i Felix

(okładka całokartonowa)

Franek, Frania i Felix

18,99 
Wysyłka dzisiaj

Pojazdy. Franek, Frania i Felix

(okładka całokartonowa)

Franek, Frania i Felix

18,99 
Wysyłka dzisiaj

Franek, Frania i Felix

Seria książek do nauki języka angielskiego w sam raz dla najmłodszych dzieci!

Poznaliście już serię książek o Franku, Frani i Felixie? To rewelacyjne podręczniki do nauki języka angielskiego, które w barwny sposób wprowadzają podstawowe słownictwo, ćwicząc pamięć oraz rozwijając wyobraźnię dziecka. Przygody wesołych przyjaciół są pełne kolorowych ilustracji, przyciągających uwagę dzieci. Kartonowe książki wyjaśniają proste zagadnienia gramatyczne i uczą podstawowych zwrotów, przydających się w codziennych sytuacjach.

Seria "Franek, Frania i Felix" korzysta z tematyki bliskiej każdemu dziecku. Zwierzęta domowe lub pojazdy interesują chyba wszystkie małe dzieci, a jeżeli są zaprezentowane na kolorowych ilustracjach, potrafią wywołać prawdziwy dziecięcy zachwyt. Prezentowane książki językowe można czytać po polsku i po angielsku, wprowadzając nowe zagadnienia według własnego planu. Zagadki oraz śmieszne sceny ułatwiają naukę, dodatkowo zachęcając dzieci do powtarzania słów w języku angielskim. Dzięki wykorzystaniu specjalnych kodów można również odtworzyć nagrania przygotowane przez profesjonalnych lektorów.

Seria powstała dzięki współpracy 3 niezwykłych autorek. Monika Ufel jest właścicielką szkoły językowej i specjalistką edukacji lingwistycznej dla dzieci. Dorota Lipińska to znana pisarka, która zajmuje się literaturą dziecięcą. Natomiast Joanna Bartosik tworzy ilustracje cenione przez czytelników oraz krytyków. Dzięki temu powstają niezwykle kolorowe, wypełnione praktyczną wiedzą i zawierające ciekawe opowieści książki, które idealnie odpowiadają na potrzeby najmłodszych dzieci.

W serii "Franek, Frania i Felix" znajdziesz:

  • "Zwierzęta domowe" - które dziecko nie lubi zwierząt domowych? Dzięki barwnym przygodom wesołych bohaterów dziecko poznaje nazwy najczęściej spotykanych w domach zwierząt, a także dźwięki, jakie wydają. Dziecko uczy się również podstawowych zwrotów w języku angielskim.

  • "Pojazdy" - dzieci lubią obserwować różne pojazdy, a to może być kolejna szansa na naukę języka angielskiego! Auta, statki, samoloty i wiele innych dają możliwość nauczenia się nowych słów. Dziecko poznaje także nazwy różnych czynności związanych z ruchem, jak chociażby latanie, pływanie lub jeżdżenie.

  • "Dzień i noc" - ta opowieść uczy słów związanych z domowymi zajęciami. Bohaterowie książki używają angielskich słów podczas codziennych sytuacji. Wyjaśniają również, co dzieje się w dzień i w nocy. Każde wydarzenie to znakomita okazja, by powiedzieć coś po angielsku!

Seria "Franek, Frania i Felix" to wyjątkowa szansa na naukę języka angielskiego już w najmłodszym wieku. Codzienne sytuacje umożliwiają dziecku ćwiczenie popularnych zwrotów, ułatwiających podstawową rozmowę. Autorki uwzględniają możliwości dziecka i elementy, na które mały czytelnik najczęściej zwraca uwagę. Dzięki temu powstały szczegółowo opracowane oraz bardzo kolorowe opowieści dla najmłodszych dzieci, dodatkowo uczące angielskiego słownictwa.

Ładowanie...