Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Focus Second Edition

 (6 produktów)

Focus 4. Second Edition. Student’s Book + kod (Digital Resources + Interactive eBook)

Focus Second Edition, Focus

97,59 110,90 zł −12%
Wysyłka 24 godziny

Focus 4. Second Edition. Student's Book (Podręcznik) + Kod (Digital Resources + eBook + MyEnglishLab). B2/B2+. Język angielski

(okładka miękka)

Focus Second Edition, Focus

134,29 150,90 zł −11%
Wysyłka 3 dni robocze

Focus Second Edition

Skup się! Oto znakomita seria podręczników do nauki języka angielskiego. Wydano ją z myślą o uczniach szkół średnich, ale osoby nieco starsze również mogą przyswajać wiedzę wprost z kart podręczników „Focus second edition”. Skuteczność metod zawartych w książkach potwierdzają zadowoleni uczniowie oraz nauczyciele. Druga edycja podręczników została uzupełniona o rozwiązania cyfrowe i dostosowana do najnowszej podstawy programowej. Chcesz nauczyć się poprawnej wymowy, akcentu, komunikowania się? „Focus second edition” idealnie się sprawdzi. W każdym rozdziale znajdziesz zadania z mówienia, czyli speaking, mnóstwo nagrań audio, ćwiczenia z wymowy – w dziale listening. Do podręczników dołączono również filmy BBC, powiązane tematycznie z treścią danego rozdziału.

W serii „Focus second edition” ukazały się takie podręczniki, jak:

- „Focus 1 second edition. A2/A2+. Student’s Book” – podręcznik dla uczniów potrafiących porozumieć się w podstawowych sytuacjach, ale nie posiadających jeszcze zbyt dużego zasobu słownictwa.

- „Focus 2 second edition. Student’s Book” – podręcznik dla osób średnio zaawansowanych, zawierający liczne ćwiczenia pisemne oraz słuchowe.

- „Focus 3 second edition. B1/B1 +. Student’s Book” – podręcznik do dalszej nauki, idealnie sprawdzający się dla uczniów liceów i techników, niezawodnie przygotowujący do matury.

- „Focus 4 second edition. B2/B2 +. Student’s Book” – podręcznik dla zaawansowanych, który sprawdzi się w przypadku matury rozszerzonej oraz certyfikatu FCE. Rozwija umiejętności komunikacyjne, kładzie nacisk na odróżnienie wymowy brytyjskiej od amerykańskiej.

- Cyfrowe materiały uzupełniające do podręczników.

Nauczyciele i uczniowie zachwycają się prostotą i skutecznością metod wykorzystanych w serii „Focus second edition”. Dołącz do ich grona i zauważ, jak łatwo i szybko udoskonalisz swój angielski. Już nie będziesz wstydzić się mówienia – książki oraz pozostałe pomoce naukowe pomogą Ci przełamać bariery i wykorzystywać znajomość języka angielskiego w codziennym życiu. Zadania ułatwią opanowanie gramatyki, słownictwa, mówienia, pisania oraz słuchania.

 

Ładowanie...