Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Fibi i Jednorożec

 (5 produktów)

Fibi i jednorożec. Tom 1

(okładka miękka)

5/5
26,21 39,99 zł −34%
Wysyłka 24 godziny

Galopem przez święta. Fibi i jednorożec. Tom 4

(okładka miękka)

4/5
27,00 39,99 zł −32%
Wysyłka 24 godziny

Jednorożec na wrotkach. Fibi i jednorożec. Tom 2

(okładka miękka)

27,00 39,99 zł −32%
Wysyłka 24 godziny

Fibi kontra gobliny. Fibi i jednorożec. Tom 3

(okładka miękka)

3/5
27,00 39,99 zł −32%
Wysyłka 24 godziny

Pod znakiem jednorożca. Fibi i jednorożec. Tom 5

(okładka miękka)

3/5
27,00 39,99 zł −32%
Wysyłka 24 godziny

Fibi i Jednorożec

Seria baśniowych komiksów dla dzieci!

Czy komiks i baśniowy świat to dobre połączenie? Dana Simpson od lat udowadnia, że może być naprawdę fantastyczną oraz pouczającą przygodą! Jej seria "Fibi i jednorożec" zasłynęła jako wesoła i jednocześnie mądra opowieść o sympatycznej dziewczynce oraz jej przyjaciółce, która jest... prawdziwym jednorożcem!

Fibi ma problemy ze znalezieniem swojego miejsca szkole, chociaż ma dobre oceny. Niespodziewanie z pomocą przychodzi przyjaźń pewnego baśniowego zwierzęcia. Wspólnie przeżyją wiele niecodziennych przygód, jednak nie będzie to takie proste! Pani Jednorożec potrafi spełniać życzenia i zaskakiwać ciekawymi pomysłami, ale ma jedną poważną wadę. Jest niesamowicie zakochana w sobie! Gdy tylko zobaczy się w lustrze, natychmiast zapomina o wszystkim innym.

Z pewnością ta historia doprowadzi to do wielu zaskakujących sytuacji! Umożliwi jednak dziewczynce dobre poznanie siebie, a także docenienie siły przyjaźni, niezależnej od różnic dzielących przyjaciółki. Mądra opowieść w komiksowej formie zyskała uznanie odbiorców na całym świecie, przynosząc niespodziewany rozgłos jej autorce. Dana Simpson zdobyła ważne nagrody za twórczość dla dzieci, ale zasłynęła również utworami przeznaczonymi dla dorosłych. Łączy w jedną całość pracę pisarki oraz ilustratorki, wciąż zaskakując odbiorców niezwykle barwnym światem Fibi i jej przyjaciółki.

Poznaj przykładowe przygody Fibi i jednorożca:

Seria "Fibi i Jednorożec" zachwyca miłośników komiksów na całym świecie, prezentując jednak nie tylko barwne przygody pełne wesołych scen, ale także przekazując mądre przesłanie. Opowieści o dwóch przyjaciółkach poruszają wiele problemów typowych dla dziecięcego świata i pokazują, że przy pomocy bliskich osób łatwo można je przezwyciężyć! Dana Simpson wyjaśnia, jak ważna jest próba zrozumienia innych oraz zaakceptowania różnic charakterów.

Ładowanie...