Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Feluś i Gucio

 (8 produktów)

Feluś i Gucio poznają emocje

5/5
32,49 49,90 zł −35%
Wysyłka dzisiaj

Feluś i Gucio grają w sylaby. Gra edukacyjna

5/5
42,29 59,90 zł −29%
Wysyłka dzisiaj

Feluś i Gucio grają w literki. Gra edukacyjna

(okładka pudełko)

4/5
41,99 59,90 zł −30%
Wysyłka dzisiaj

Feluś i Gucio wiedzą, jak się zachować

(okładka twarda)

5/5
33,59 49,90 zł −33%
Wysyłka dzisiaj

Feluś i Gucio idą do przedszkola

5/5
27,69 39,90 zł −31%
Wysyłka dzisiaj

Feluś i Gucio poznają zawody

(okładka twarda)

5/5
29,49 44,90 zł −34%
Wysyłka dzisiaj

Feluś i Gucio świętują

5/5
37,39 54,90 zł −32%
Wysyłka dzisiaj

Feluś i Gucio grają w historyjki

51,79 74,99 zł −31%
Wysyłka dzisiaj

Feluś

Poznaj perypetie uroczego przedszkolaka „Felusia” oraz jego nierozłącznego przyjaciela – misia Gucia. Maluch każdego dnia podejmuje nowe wyzwania – sporo się u niego dzieje. Katarzyna Kozłowska, czyli autorka cyklu opowieści o chłopcu i jego pluszowym ulubieńcu pracuje jako nauczyciel wychowania przedszkolnego i każdego dnia pomaga dzieciom na początku ich przedszkolnej drogi. Doskonale rozumie ona problemy i potrzeby kilkulatków – stąd pomysł na serię do wspólnego czytania, np. na dobranoc. Mocnym punktem wszystkich opowieści są ilustracje Marianny Schoett, które nadają charakteru książeczkom o Felusiu oraz misiu Guciu.

Dotychczas wydano trzy publikacje poświęcone przygodom małego chłopca. Są to:

- „Feluś i Gucio idą do przedszkola” – przyjazna historia o tym, jak pokonać swoje obawy i odnaleźć się w nowym miejscu. Główny bohater obawia się tego, jak zostanie przyjęty przez rówieśników, czy spodobają mu się zabawy oraz panie wychowawczynie, czy jedzenie będzie mu smakowało i czy wytrzyma tak długą rozłąkę z rodzicami. Maluch szykuje wyprawkę i zabiera ze sobą ukochanego misia Gucia.

- „Feluś i Gucio wiedzą, jak się zachować” – opowieść o postępach chłopca w przedszkolu. Kilkulatek przyzwyczaił się już do nowego miejsca i sytuacji, ale czekają na niego nowe wyzwania. Chłopiec uczy się, używania słów i zwrotów grzecznościowych, a także opanowania kultury jedzenia.

- „Feluś i Gucio poznają emocje” – lektura o odkrywaniu i nazywaniu emocji. Feluś przeżywa ich bardzo wiele, a my czytamy o tym, w jakich okolicznościach on ich doświadcza. W  radzeniu sobie z różnymi uczuciami pomaga mu nierozłączny przyjaciel – Gucio.

Seria „Feluś” to idealna propozycja dla trzy, cztero i pięciolatków. Każde dziecko może odnaleźć cząstkę siebie w zachowaniu przedszkolaka. Pluszowy miś Gucio pomaga dzieciom w oswojeniu się z nieznanymi zjawiskami oraz sytuacjami, a piękne rysunki zachęcają do częstego przeglądania. „Feluś” może zostać przyjacielem Twojego kilkulatka. Uczy on odwagi oraz szacunku do innych.

Ładowanie...