Xi

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Seria Feluś i Gucio

    (8 produktów)

   Feluś i Gucio grają w emocje. Feluś i Gucio

   (okładka pudełko)

   Feluś

   69,99 
   Wysyłka 24 godziny

   Feluś i Gucio poznają zawody

   (okładka twarda)

   Feluś

   32,59 
   Wysyłka 24 godziny

   Feluś i Gucio grają w literki. Gra edukacyjna

   Feluś

   42,49 
   Wysyłka 24 godziny

   Feluś i Gucio się nie nudzą

   Feluś

   32,99 
   Wysyłka 24 godziny

   Feluś i Gucio grają w sylaby

   Feluś

   51,59 
   Wysyłka 24 godziny

   Feluś i Gucio idą do przedszkola

   Feluś

   39,89 
   Wysyłka 24 godziny

   Feluś i Gucio świętują

   Feluś

   39,39 
   Wysyłka 24 godziny

   Feluś

   Poznaj perypetie uroczego przedszkolaka „Felusia” oraz jego nierozłącznego przyjaciela – misia Gucia. Maluch każdego dnia podejmuje nowe wyzwania – sporo się u niego dzieje. Katarzyna Kozłowska, czyli autorka cyklu opowieści o chłopcu i jego pluszowym ulubieńcu pracuje jako nauczyciel wychowania przedszkolnego i każdego dnia pomaga dzieciom na początku ich przedszkolnej drogi. Doskonale rozumie ona problemy i potrzeby kilkulatków – stąd pomysł na serię do wspólnego czytania, np. na dobranoc. Mocnym punktem wszystkich opowieści są ilustracje Marianny Schoett, które nadają charakteru książeczkom o Felusiu oraz misiu Guciu.

   Dotychczas wydano trzy publikacje poświęcone przygodom małego chłopca.

   Są to:

   - „Feluś i Gucio idą do przedszkola” – przyjazna historia o tym, jak pokonać swoje obawy i odnaleźć się w nowym miejscu. Główny bohater obawia się tego, jak zostanie przyjęty przez rówieśników, czy spodobają mu się zabawy oraz panie wychowawczynie, czy jedzenie będzie mu smakowało i czy wytrzyma tak długą rozłąkę z rodzicami. Maluch szykuje wyprawkę i zabiera ze sobą ukochanego misia Gucia.

   - „Feluś i Gucio wiedzą, jak się zachować” – opowieść o postępach chłopca w przedszkolu. Kilkulatek przyzwyczaił się już do nowego miejsca i sytuacji, ale czekają na niego nowe wyzwania. Chłopiec uczy się, używania słów i zwrotów grzecznościowych, a także opanowania kultury jedzenia.

   - „Feluś i Gucio poznają emocje” – lektura o odkrywaniu i nazywaniu emocji. Feluś przeżywa ich bardzo wiele, a my czytamy o tym, w jakich okolicznościach on ich doświadcza. W  radzeniu sobie z różnymi uczuciami pomaga mu nierozłączny przyjaciel – Gucio.

   Seria „Feluś” to idealna propozycja dla trzy, cztero i pięciolatków. Każde dziecko może odnaleźć cząstkę siebie w zachowaniu przedszkolaka. Pluszowy miś Gucio pomaga dzieciom w oswojeniu się z nieznanymi zjawiskami oraz sytuacjami, a piękne rysunki zachęcają do częstego przeglądania. „Feluś” może zostać przyjacielem Twojego kilkulatka. Uczy on odwagi oraz szacunku do innych.

   Ładowanie...