Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Fantastyka z plusem

 (7 produktów)

Pamięć wszystkich słów. Opowieści z meekhańskiego pogranicza. Tom 4

(okładka twarda)

5/5
33,58 49,00 zł −31%
Wysyłka 24 godziny

Niebo ze stali. Opowieści z meekhańskiego pogranicza

(okładka twarda)

5/5
34,45 47,00 zł −27%
Wysyłka 24 godziny

Przedksiężycowi. Tom I

(okładka twarda)

31,19 42,00 zł −26%
Wysyłka 24 godziny

Przedksiężycowi. Tom III

(okładka miękka)

30,78 42,00 zł −27%
Wysyłka 24 godziny

Herosi

(okładka twarda)

39,38 43,00 zł −8%
Wysyłka 2 dni robocze

Przedksiężycowi. Tom II

(okładka twarda)

30,78 42,00 zł −27%
Wysyłka 24 godziny

Zaksięgowani

(okładka miękka)

4/5
26,38 29,00 zł −9%
Wysyłka 2 dni robocze

Fantastyka z plusem

"Fantastyka z plusem" to seria Wydawnictwa Powergraph.

Powergraph to kameralne wydawnictwo, założone przez Katarzynę Sienkiewicz-Kosik i Rafała Kosika, specjalizujące się w wydawaniu literatury fantastycznej dla dorosłych i dla dzieci i młodzieży. Jest wydawcą takich przebojów polskiego rynku, jak na przykład cykl "Opowieści z meekhańskiego pogranicza" Roberta M. Wegnera czy seria "Felix, Net i Nika" Rafała Kosika.

Seria "Fantastyka z plusem" to książki wielu autorów, piszących książki fantastyczne i science fiction pod sztandarami Powergraph. Łączy je wybitna treść i popularność wśród odbiorców. Książki z serii wydane są w twardych oprawach, na przyjemnym w dotyku papierze. Ciekawe ilustracje na okładkach przykuwają wzrok.

W ramach serii "Fantastyka z plusem" ukazały się na przykład:

- "Niebo ze stali. Opowieści z meekhańskiego pogranicza", Robert M. Wegner - pierwsza powieść z cyklu meekhańskiego, będącego wielkie monumentalnym uniwersum fantasy. Świat powieści jest złożony i kompleksowy, Wegner splata znane nam z naszej rzeczywistości stereotypowe miejsca i kultury z wymyślonymi przez siebie dodatkami.  Głównymi bohaterami powieści są członkowie Szóstej Kompanii Górskiej Straży i czaardaru Laskolnyka.   

- "Pamięć wszystkich słów. Opowieści z meekhańskiego pogranicza", Robert M. Wegner - kolejna część cyklu meekhańskiego. W tej powieści spotkamy się z Issaryjczykiem Yateh d’Kllean i jego siostrą, Deaną. Część powieści poświęcona jest też losom złodzieja Altsina.

- "Zaksięgowani", Jakub Małecki - siedemnaście opowiadań grozy o piekle świata finansów i korporacyjnych biurowców, o samotności, śmierci i miłości. Co łączy ubezpieczycieli, dresiarzy, pracowników korpo, rodziców? Wszystkie uczynki każdego z nich zostały zaksięgowane na fakturze dobra/zła. Bo przecież jak długo można kłamać, gdy okłamujemy samych siebie?

- "Przedksiężycowi" tom 1-3, Anna Kańtoch - Lunapolis, ostatnie miasto na samotnej planecie. Żyją tu artyści i mordercy, mechanoidzi i duszoinżynierowie, projektujący dzieci na zamówienie rodziców. W tym mieście eksperymentuje się z ciałem, by osiągnąć perfekcję i mieć szansę na przetrwanie. W Lunapolis wszyscy czekają na Skok, który pechowców strąca w otchłań, a szczęśliwców przybliża do mitycznego Przebudzenia. Tu nie można być zwyczajnym, tu każdy - za wszelką ceną - usiłuje rzucać się w oczy.

- "Herosi" - zbiór opowiadań autorstwa Michała Cetnarowskiego, Jakuba Ćwieka, Rafała Dębskiego, Aleksandry Janusz, Rafała Kosika, Jakuba Małeckiego, Łukasza Orbitowskiego, Pawła Palińskiego, Joanny Skalskiej, Roberta Szmidta, Roberta M. Wegnera - każdy tekst jest opowieścią o przygodzie, o herosach, barbarzyńcach, superbohaterach. Niektórzy kroczą po trupach do celu, inni bezwzględność łączą z wrażliwością, marząc o ciepłym domu pełnym kotów, który nie jest ich przeznaczeniem.

Ładowanie...