Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Elmer

 (7 produktów)

Elmer. Słoń w kratkę

(okładka twarda)

5/5
34,79 49,90 zł −30%
Wysyłka dzisiaj

Urodziny Elmera

(okładka twarda)

5/5
16,59 24,90 zł −33%
Wysyłka dzisiaj

Elmer na szczudłach

(okładka twarda)

16,59 24,90 zł −33%
Wysyłka dzisiaj

Elmer Przygody w kratkę. Posłuchajki. CD MP3

(okładka twarda)

22,99 29,90 zł −23%
Wysyłka 3 dni robocze

Elmer's Colours

(okładka twarda)

20,89 36,00 zł −42%
Wysyłka 3 dni robocze

Gdzie jest Elmer? Wyszukiwanka

(okładka twarda)

28,69 44,90 zł −36%
Wysyłka dzisiaj

Elmer's Day

20,49 27,99 zł −27%
Wysyłka 3 dni robocze

Elmer

Poznaj wyjątkowego słonia, który nie tylko Cię rozbawi, ale i pomoże Ci nauczyć się wielu nowych, ciekawych rzeczy! Z jednej strony jest on rezolutnym i dowcipnym stworzeniem, a drugiej – niezwykle dociekliwym badaczem. Seria „Elmer” cieszy się nie tylko uznaniem dzieci oraz ich rodziców, ale również zaskarbiła sobie serca nauczycieli i bibliotekarzy. Dowodem tego jest fakt, że książki o Elmerze przetłumaczono na kilkadziesiąt języków i sprzedano ponad osiem milionów ich egzemplarzy. W roku 2009 ulubieniec maluchów świętował trzydzieste urodziny!

Na czym polega jego fenomen? Czytelników przyciąga osobowość słonika, który wszystko chce sprawdzić oraz dowiedzieć się różnych rzeczy. Dzieciom podoba się wygląd bohatera – kratka oraz zabawne okulary wyróżniają go spośród innych przedstawicieli jego gatunku. Dorośli doceniają wartości, jakie płyną z lektur i chętnie podsuwają najmłodszym opowieści o Elmerze, jego przyjaciołach oraz pozytywnych emocjach. W serii Elmer znajdziemy ilustrowane książeczki, kolorowanki, publikacje z szablonami a także Posłuchajki, czyli audiobooki – idealne na wycieczkę samochodem lub przed snem. Cykl opowieści o słoniku stworzono z myślą o maluchach oraz przedszkolakach – mogą one uczyć się czytania wraz z Elmerem.

Do tej pory na rynku wydawniczym ukazały się następujące pozycje z tej serii:

- „Elmer” – Pierwsza część przygód słonika w kolorową kratkę uczy akceptacji dla wszystkich, którzy czymś się wyróżniają.

- „Elmer i nieznajomy” – Opowieść o tolerancji, napisana językiem przystępnym dla dziecka. Tytułowym nieznajomym jest kangur, który pojawia się w dżungli.

- „Elmer i Róża” – Elmer i jego kuzyn Wilbur odwiedzają swojego dziadka Eldo. Starszy słoń prosi swoich wnuków o pomoc słonicy Róży w odnalezieniu swojego stada.

- „Gdzie jest Elmer” – Zbiór zagadek oraz łamigłówek dla wielbicieli serii. Dzięki nim dzieci uczą się liczenia, ćwiczą spostrzegawczość, skupienie się; rozwijają słownictwo.

- „Elmer i pogoda” – Jak nauczyć malucha rozmawiać o pogodzie? Wystarczy usiąść z nim i wspólnie przeczytać tę część przygód słonika.

- „Elmer’s Weather” – Angielska wersja książki „Elmer i pogoda”.

„Elmer i wyścig” – Elmer i jego kuzyn Wilbur urządzają zawody. Chodzi w nich o to, kto i jak pokona wyzwanie, jakie przed nimi stanie.

- „Elmer i dziadek Eldo” – opowieść o relacji słonika ze swoim dziadkiem. Starszy słoń jest wzruszony, że jego wnuk pamięta wspólne spacery. Opowieść uczy szacunku do starszych i bliskich osób.

- „Elmer i wyjątkowy dzień” – Rezolutny słonik zaprasza na uroczystą paradę wszystkie zwierzęta z dżungli. Co z tego wyniknie?

- „Dzień Elmera” – Przeżyjmy, razem z dzieckiem jeden dzień w dżungli z uroczym słonkiem w kratkę.

- „Elmer i wąż” – Słonie chcą spłatać figla Elmerowi i proszą, by wąż im w tym pomógł.

- „Elmer i ciocia Zelda” Elmer i jego kuzyn Wilbur wyruszają w odwiedziny do cioci Zeldy. Mimo, że krewna starzeje się, to nie brakuje jej wigoru, entuzjazmu i ochoty na dzielenie się wspomnieniami.

- „Elmer i tęcza” – Słonik chce oddać bezbarwnej tęczy swoje kolory, żeby w przyrodzie wszystko wróciło do normy. Jaki pomysł przyjdzie mu do głowy?

- „Elmer i hipopotamy” – Opowieść o spotkaniu Elmera z hipopotamami. Czego tym razem nauczy się bohater?

- „Elmer i Wilbur” – Wilbur to kuzyn Elmera wyróżniający się umaszczeniem w czarnobiałą kratkę. Pewnego razu słonik znika, a jego kolorowy kuzyn wyrusza, wraz z innymi na jego poszukiwanie.

- „Elmer na szczudłach” – Elmer chce przechytrzyć myśliwych polujących na słonie. Czy jego plan się powiedzie?

- „Elmer i zagubiony miś” – Elmer poznaje misia, któremu trzeba pomóc. Co wymyśli kolorowy słonik?

- „Elmer i motylek” – Pewnego razu słonik ratuje motylka uwięzionego przez zwalone drzewo. Stworzonko pragnie się odwdzięczyć. Czy malutki motylek pomoże słoniowi?

- „Posłuchajki. Elmer. Przygody w kratkę” – Zbiór ośmiu audiobooków z opisanymi powyżej wybranymi opowiadaniami o przygodach słonika.

„Elmer i przyjaciele. Książeczka do kolorowania dla najmłodszych” - Każde ze zwierząt z dżungli wyróżnia się umaszczeniem w innym kolorze, ale tylko Elmer ma wszystkie barwy. Czy potrafisz pokolorować bohaterów serii?

- „Elmer. Przyjaciele z dżungli. Książka z szablonami” – Stwórz własną wersję przygód Elmera, wytnij szablony i pokoloruj zwierzęta z książeczki. Zabawa będzie przednia!

- „Elmer. Słoń w kratkę. Książeczka z szablonami” – Zestaw 32 szablonów zwierząt do wycięcia, kolorowania oraz wymyślania nowych historii słonika Elmera i jego przyjaciół.

-„Elmer. Najlepsze przygody” – Zbiór sześciu nowych opowiadań o słoniku oraz jego przyjaciołach.

- „Elmer. Wielka księga przygód” – Cztery nowe historyjki o Elmerze.

- „Elmer. Słoń w kratkę” – Zbiór czterech znanych i lubianych opowieści o słoniku w kolorową kratkę.

- „Elmer. Wyjątkowy słoń” -  Cztery wyjątkowe opowiadania o życiu inteligentnego słonika Elmera.

- „Elmer. Kolorowe przygody” – Cztery niezwykłe historie z życia pomysłowego słonika Elmera.

- „Elmer’s walk” – Książka napisana w języku angielskim. Mały słonik wybiera się na spacer i zachwyca się wszystkim, co zobaczył po drodze.

 

 

 

Ładowanie...