Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Dziedzictwo

 (3 produktów)

Trzeci dziedzic. Dziedzictwo. Tom 3

5/5
23,72 36,90 zł −36%
Wysyłka 24 godziny

Odzyskana korona. Dziedzictwo. Tom 2

(okładka miękka)

4/5
23,72 36,90 zł −36%
Wysyłka 24 godziny

Rosyjska księżniczka. Dziedzictwo. Tom 1

(okładka miękka)

5/5
22,46 34,90 zł −36%
Wysyłka 24 godziny

Dziedzictwo

"Dziedzictwo" to seria, w której rosyjska mafia i włoski kartel zostają połączeni za sprawą małżeństwa z rozsądku, które staje się źródłem wielkich emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Autorką powieści jest młoda polska pisarka Monika Skabara.

Sasza Askarowa jest córką bezwzględnego szefa rosyjskiej mafii. Despotyczny ojciec od zawsze przygotowywał ją do życia w brutalnym świecie gangsterskich porachunków, wychowując ją na równie silną i gotową na wszystko kobietę, która nie zawaha się zabić, jeżeli przyjdzie taka potrzeba. Wszystko po to, aby jego jedyna spadkobierczyni stała się zarazem godną następczynią i mogła stanąć na czele imperium, które stworzył. Nie zdawał sobie jednak sprawy, że twarda i niezależna kobieta nie będzie posłusznie wykonywała każdego jego rozkazu. Zwłaszcza, że jej życie zostanie sprowadzone jedynie do roli trofeum, które ma zapewnić pokój między wrogimi organizacjami.

Antonio Morinello wie, że Sasza jest córką jego największego wroga, ale nie przeszkadza mu to pragnąć jej od pierwszej chwili, kiedy ją ujrzał. Jest gotowy zrobić wszystko, żeby ją zdobyć. Kiedy pojawia się propozycja, że ich zaaranżowane małżeństwo ma być przypieczętowaniem rozejmu między jego organizacją a Rosjanami, wydaje mu się, że to szczęśliwe zrządzenie losu. Mężczyzna nie zdaje sobie jednak sprawy, że jego przyszła żona nie zamierza ułatwiać mu życia ani być potulną panią domu. Szybko okazuje się, że ślub, który miał być gwarantem pokoju, może przeistoczyć się w powód do kolejnego starcia.

"Dziedzictwo" to doskonałe połączenie gorącego romansu i fantastycznej akcji, która wciąga i zaskakuje. Historia zostaje przedstawiona z perspektywy obojga głównych bohaterów. Na serię składają się dwa tomy:

  1. "Rosyjska księżniczka" - piękna i nieustępliwa Sasza zostaje zmuszona do poślubienia swojego wroga, przystojny i arogancki Antonio jest przekonany, że bardzo szybko skradnie jej serce, ale nic nie jest takie, jakim się wydaje.

  2. "Odzyskana korona" - Jurij jest prawą ręką Saszy i przejął część obowiązków szefowej, przypadkowe spotkanie z tajemniczą Elizą sprawi, że dawne sekrety ujrzą światło dzienne.

Ładowanie...