Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Dzieci kontra Rodzice

 (8 produktów)

Miasta świata. Dzieci kontra Rodzice.

15,98 16,25 zł −2%
Wysyłka 2 dni robocze

Dzieci kontra Rodzice. Kim będę?

13,99 16,25 zł −14%
Wysyłka 2 dni robocze

Dzieci kontra rodzice. Maxi

29,79 44,90 zł −34%
Wysyłka 24 godziny

Mój pies. Dzieci kontra rodzice.

13,99 19,99 zł −30%
Wysyłka 24 godziny

Dzieci kontra Rodzice. Na Farmie

26,59 39,90 zł −33%
Wysyłka 24 godziny

Dzieci Kontra Rodzice. Technika. Gra edukacyjna.

20,29 29,90 zł −32%
Wysyłka 24 godziny

GRA SPORT DZIECI KONTRA RODZICE

20,29 29,90 zł −32%
Wysyłka 24 godziny

GRA CZŁOWIEK DZIECI KONTRA RODZICE

13,99 16,25 zł −14%
Wysyłka 2 dni robocze

Dzieci kontra Rodzice

Gra planszowa dla dzieci i rodziców, którzy lubią poznawać świat!

Seria gier "Dzieci kontra Rodzice" została opracowana z myślą o osobach ciekawych światach, lubiących rywalizować podczas rozgrywki! Każde pudełko zawiera wesołą grę z zasadami łatwymi do wytłumaczenia dziecku. Zestaw zawiera proste elementy, charakterystyczne dla klasycznych gier planszowych. Przejrzyste karty wręcz zapraszają do grania! Na czym to wszystko jednak polega? To naprawdę proste!

Dzieci i rodzice odpowiadają na pytania, ścigając się po torze na planszy. Wygra ta drużyna, która odpowie na więcej pytań oraz przejdzie trasę jako pierwsza! Dwa poziomy trudności zostały dopasowane do możliwości dziecka i dorosłego. Gra może więc być zaskakująca oraz ciekawa niezależnie od wieku graczy! Gry z serii "Dzieci kontra Rodzice" mają dużą wartość edukacyjną. Każda podejmuje jakiś ustalony z góry temat. Będzie to geografia, technika, przyroda, sport, jedzenie lub historia. Wystarczy wybrać ulubioną tematykę, a potem wyruszyć, by razem odkrywać świat! Dzięki temu mali gracze nie tylko dowiedzą się więcej o swoim otoczeniu, ale także zdobędą wiedzę, która znajdzie swoje zastosowanie w szkole. To znakomity sposób na spędzaniu czasu z całą rodziną, przy okazji wspólnie poznając świat. Bardzo proste i przejrzyste zasady sprawiają również, że łatwo wprowadzicie do gry nowego gracza!

W tej serii znajdziesz:

  • "Dzieci kontra Rodzice" - podstawowa wersja gry, która z łatwością wprowadza graczy w zasady rozgrywki. Przygodę z serią warto zacząć od tego uniwersalnego zestawu.

  • "Dzieci kontra Rodzice. Technika" - to zestaw dla prawdziwych małych miłośników nauki i technologii! Dzięki tej wersji dziecko poznaje zasady działania różnych urządzeń, a nawet prawa fizyki!

  • "Dzieci kontra Rodzice. Zwierzaki" - w tej dynamicznej grze dzieci poznają świat natury. Dzięki temu mogą dowiedzieć się więcej o dzikich lub udomowionych zwierzętach. Lwy, słonie, kangury oraz psy czekają na małych odkrywców!

Ta wspaniała seria wesołych gier ułatwia dzieciom poznawanie świata. Dzięki bardzo prostym zasadom sprawnie wprowadzisz nawet najmłodsze dziecko w każdą rozgrywkę. To znakomita okazja, by bardzo wcześnie zainteresować małych graczy nauką. W wybranych zestawach znajdziecie wiele tematów, które pojawiają się później w szkole. Szeroki wybór tematyki ułatwia wybranie zestawu, odpowiadającemu zainteresowaniom gracza. Tę prostą grę szybko rozłożycie, wyjaśnicie, a po zakończeniu spakujecie do pudełka. To świetny wybór na rodzinne wieczory!

Ładowanie...