Xi
 • Doktor Proktor

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Seria Doktor Proktor

    (5 produktów)

   Doktor Proktor i wielki napad na bank. Tom 4

   (okładka miękka)

   Doktor Proktor

   24,29 
   Wysyłka 24 godziny

   Doktor Proktor i niemal ostatnie święta

   (okładka miękka)

   Doktor Proktor

   29,29 
   Wysyłka 24 godziny

   Doktor Proktor i proszek pierdzioszek

   (okładka miękka)

   Doktor Proktor

   26,19 
   Wysyłka 24 godziny

   Doktor Proktor i wanna czasu

   (okładka miękka)

   Doktor Proktor

   29,29 
   Wysyłka 24 godziny

   Doktor Proktor i koniec świata. Być może

   (okładka miękka)

   Doktor Proktor

   29,29 
   Wysyłka 24 godziny

   Doktor Proktor

   Jo Nesbø jest fenomenem na światową skalę. Ten norweski pisarz, autor zarówno powieści kryminalnych jak i utworów dla dzieci, z wykształcenia jest ekonomistą. Z radością też zajmuje się muzyką.

   Jo Nesbø z myślą o najmłodszych czytelnikach  stworzył serię o Doktorze Proktorze, w skład której wchodzą między innymi:

   - „Doktor Proktor i proszek pierdzioszek” – pierwszy tom z serii; najlepiej sprzedająca się w Norwegii  książka dla dzieci w roku 2007; tu poznajemy wszystkich bohaterów i zostajemy zaproszeni, by razem z nimi przeżyć liczne szalone przygody,

   - „Doktor Proktor i wanna czasu” – tytułowy bohater decyduje się na podroż do przeszłość, by odnaleźć swoją ukochaną; jego śladami wyruszają Lisa i Bulek; jak zakończy się ta szalona wyprawa?

   - „Doktor Proktor i wielki napad na bank” – szalona akcja rozgrywa się tym razem w Londynie; bohaterowie planują rozwikłać tajemniczą sprawę tytułowego napadu na bank.

   Seria będzie idealna dla dzieci w wieku około dziewięciu lat. Książki są przepełnione specyficznym, dość absurdalnym poczuciem humoru. Dla ich bohaterów nie ma rzeczy niemożliwych!  

   Tytułowy Doktor Proktor to wynalazca, mieszkający w domku przy ulicy Armatniej. Robi pyszny karmelowy pudding, a w jego pracowni można znaleźć wiele nierealnych, zadziwiających rzeczy. Doktor Proktor ma też dwójkę przyjaciół – Lisę i Bulka. Dziewczynka jest sympatyczna i otwarta na przygody. Jej sąsiad – Bulek uwielbia muzykę i jest zdolny do wielkich poświęceń w imię prawdziwej przyjaźni. 

    Bohaterowie cieszą się sympatią zarówno najmłodszych czytelników jak i dorosłych. Książki ubawią do łez każdego lubiącego absurdalne dowcipy. Zaskakujące zwroty akcji i fabuła pełna nieprzewidywalnych zdarzeń sprawiają, że trudno oderwać się od lektury. „Doktor Proktor” to seria, która ma szansę zainteresować czytaniem wielu młodych czytelników. Każdy kolejny tom dostarcza nowych emocji i powodów do śmiechu.  Lektura tego typu utworów jest ogromną przyjemnością! UWAGA - niewykluczone,  że również dorośli miłośnicy kryminałów Jo Nesbø chętnie sięgną do cyklu o Doktorze Proktorze, by przekonać się, jak ktoś piszący świetne powieści dla dorosłych poradził sobie z literaturą dziecięcą.      

    

    

   Ładowanie...