Xi
 • Dogman
cofnij do Książki

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Seria Dogman - komiksy

    (11 produktów)

   Opowieść o dwóch kotach. Dogman. Tom 3

   (okładka miękka)

   Dogman

   20,19 
   Wysyłka 24 godziny

   Dogman. Tom 1

   (okładka miękka)

   Dogman

   20,39 
   Wysyłka 24 godziny

   Dogman i Superkot. Dogman Tom 4

   Dogman

   20,59 
   Wysyłka 24 godziny

   Władca pcheł. Dogman Tom 5

   Dogman

   21,39 
   Wysyłka 24 godziny

   Bierz go Tom 2 Dogman

   (okładka miękka)

   Dogman

   21,19 
   Wysyłka 24 godziny

   Dogman. Dwadzieścia tysięcy pcheł podwodnej zgagi. Tom 11

   (okładka miękka)

   Dogman

   23,69 
   Wysyłka 24 godziny

   Mały Kieł. Dogman. Tom 6

   (okładka miękka)

   Dogman

   20,99 
   Wysyłka 24 godziny

   Zbrodnia Ikara. Dogman. Tom 9

   (okładka miękka)

   Dogman

   20,49 
   Wysyłka 24 godziny

   Komu bije dzban. Dogman. Tom 7

   (okładka miękka)

   Dogman

   20,29 
   Wysyłka 24 godziny

   Wichrowe Bzdurza. Dogman Tom 10

   Dogman

   20,99 
   Wysyłka 24 godziny

   Aport z oblężonego miasta. Dogman. Tom 8

   (okładka miękka)

   Dogman

   21,19 
   Wysyłka 24 godziny

   Dogman

   Dav Pilkey, znany szerokiej publiczności jako autor kultowego Kapitana Majtasa, powraca z nową, intrygującą serią komiksową pod tytułem "Dogman". Fani zabawnych przygód Majtasa znajdą tutaj wszystko to, co spodobało im się we wcześniejszych książkach Pilkeya: nieprzewidywalną akcję, groteskowy humor i prosty przekaz, trafiający do młodego odbiorcy. Ponadto "Dogmana" można potraktować jako swoisty spin-off przygód superbohatera w majtach.

   Do akcji ponownie wkracza dwójka niesfornych nastolatków, zafascynowanych komiksem. Tym razem George i Harold powołują do życia superpolicjanta, który walczy o sprawiedliwość i praworządność w mieście. Kiedy aspirant Nać i jego czworonożny partner Buras ulegli wypadkowi na służbie, lekarze nie dawali im wielkich szans na przeżycie. Aby ich uratować, zdecydowano się na rewolucyjny zabieg chirurgiczny, który na zawsze zmienił losy świata. Tak narodził się Dogman...

   Tytułowy bohater to pół-człowiek, pół-pies, wierny wielkim ideałom i bezgranicznie oddany swojej pracy. Bohaterski policjant nie cofnie się przed niczym, by zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom miasta. Dzięki psiemu instynktowi bezbłędnie tropi największych złoczyńców i odważnie stawia czoło wszelkim niebezpieczeństwom. Odkąd Dogman pojawił się w mieście, (kocie) czarne charaktery muszą mieć się na baczności!

   Cykl "Dogman" powstał głównie z myślą o młodzieży, ale dorośli pasjonaci sztuki komiksowej również poczują przyjemny dreszczyk emocji, śledząc zabawne przygody psiego policjanta. Ta absurdalna seria spodoba się miłośnikom ironii i abstrakcyjnego poczucia humoru. Wciągająca fabuła i zaskakujące zwroty akcji każdemu zapewnią długie godziny fascynującej rozrywki. Zwariowany świat komiksów Pilkeya wywołuje uśmiech na twarzach czytelników, a jednocześnie uczy ich zdrowego dystansu do siebie oraz otaczającej ich rzeczywistości.

   Dodatkowo komiksy publikowane w ramach serii "Dogman" stanowią doskonałą alternatywę dla książek dla młodych ludzi, którzy niechętnie samodzielnie sięgają po książki. Atrakcyjna forma graficzna, duża dawka dobrego humoru i swobodny język opowieści pomogą zainteresować słowem pisanym zatwardziałych przeciwników czytania. Historie obrazkowe przemawiają do wyobraźni czytelników, rozbudzając w nich ciekawość świata. Lekka i przyjemna lektura zachęca do sięgania po kolejne tytuły i tym samym rozwijania w sobie pasji czytelniczej.

   "Dogman" bije rekordy popularności na całym świecie. Kolejne tomy serii znajdują się na listach bestsellerów książkowych dla dzieci i młodzieży (między innymi na liście publikowanej przez "New York Times"). Komiks doczekał się ponad dwadzieścia wersji językowych. W Polsce albumy komiksowe o Dogmanie publikuje Wydawnictwo Jaguar. Dotychczas ukazało się osiem zeszytów z superpolicjantem w roli głównej. Są to:

   1. "Dogman."

   2. "Dogman. Bierz go!"

   3. "Dogman. Opowieść o dwóch kotach."

   4. "Dogman i SuperKot."

   5. "Dogman. Władca pcheł."

   6. "Dogman. Mały kieł."

   7. "Dogman. Komu bije dzban."

   8. "Dogman. Aport z oblężonego miasta."

   Części serii można czytać jako odrębne historie, ale - aby w pełni docenić kunszt autora i czerpać prawdziwą satysfakcję z lektury - zaleca się zapoznanie z albumami w kolejności chronologicznej.

   Ładowanie...