Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Dla żółtodziobów

 (4 produktów)

Pozytywne szkolenie psów dla żółtodziobów

(okładka miękka)

5/5
33,19 49,90 zł −33%
Wysyłka dzisiaj

Asertywność dla żółtodziobów

(okładka miękka)

31,79 49,90 zł −36%
Wysyłka dzisiaj

Ojcostwo dla żółtodziobów

(okładka miękka)

34,99 54,90 zł −36%
Wysyłka dzisiaj

Podstawy rysunku dla żółtodziobów

(okładka miękka)

5/5
31,79 49,90 zł −36%
Wysyłka dzisiaj

Dla żółtodziobów

Żółtodziób – inaczej nowicjusz, ktoś niedoświadczony. Nawiązuje do wyglądu piskląt, mających tuż po wykluciu się noski, upierzenie i łapki w kolorze żółtym. Pisklęta wymagają opieki rodzicielskiej, cały czas uczą się i poznają świat.

Podobnie jest z żółtodziobami w danym temacie. Czy jesteś żółtodziobem w rysowaniu, wychowywaniu psa albo dziecka, czy też w zachowaniu asertywności na co dzień, na pewno w serii "Dla żółtodziobów" znajdziesz coś dla siebie.

Wydawana przez Dom Wydawniczy Rebis seria złożona jest z książek, cieszących się popularnością na całym świecie, a przynoszących podstawy różnych umiejętności. Podtytuł książek z serii – "czyli wszystko, co powinieneś wiedzieć o…" doskonale obrazuje zawartość tych pozycji. Każda z książek zawiera podstawy wiedzy w danej dziedzinie. Nie uczyni nas ekspertami, ale pomoże w zerknięciu za kulisy nieznanej nam dotychczas materii.

Seria "Dla żółtodziobów" stale zyskuje kolejne pozycje, dlatego warto sprawdzać, co ukazuje się nakładem Domu Wydawniczego Rebis. Książki z serii przydadzą się zarówno młodym ludziom na progu życia, jak i bardziej doświadczonym, kobietom i mężczyznom, artystom i przedsiębiorcom.  

W serii "Dla żółtodziobów, czyli co powinieneś wiedzieć o…" ukazały się dotychczas między innymi:

"Pozytywne szkolenie psów dla żółtodziobów" – Pamela Dennison - dowiesz się na czym polega warunkowanie, jak eliminować niepożądane zachowania i umacniać dobre za pomocą różnych systemów, jakie są zasady psiej etykiety i jak zaznajomić z nimi psa.

"Podstawy rysunku dla żółtodziobów" – Frank Fradella – jeśli chcesz przeobrazić pobieżny szkic w rysunek, wiernie oddawać części ciała i rysy twarzy, sporządzać portrety, uwieczniać ciało w ruchu, rysować naturę i patrzeć świat okiem artysty – to książka dla ciebie.

"Ojcostwo dla żółtodziobów" – Kevin Osborn – to praktyczny poradnik, w którym znajdują się porady dotyczące wspierania partnerki w ciąży i uczestniczenia w porodzie, instrukcje dotyczące opieki nad noworodkiem, wskazówki, jak zachować równowagę pomiędzy budowaniem bliskości a stanowczym postępowaniem czy inteligentne strategie zapewnienia dziecku bezpieczeństwa.

"Asertywność dla żółtodziobów" – Jeff Davidson - jak powiedzieć "nie", kiedy zachować się asertywnie, a kiedy lepiej pozostawić sprawy własnemu biegowi, jak reagować asertywnie w codziennych sytuacjach, przekonywać innych do swoich racji, nie tracąc zimnej krwi i dzięki asertywności robić karierę zawodową.

"Szachy dla żółtodziobów" – Patrick Wolff – naucz się rozpoznać, jakie strategie stosuje przeciwnik i odpowiadać kontratakiem, dawać mata, prowadzić atak na króla, a także grać przez Internet, a nawet przewidywać posunięcia komputera.

Ładowanie...