Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Dla fanów Mikołajka

 (1 produktów)

Pierwsze przygody Mikołajka

(okładka twarda)

5/5
46,79 69,90 zł −33%
Wysyłka dzisiaj

Dla fanów Mikołajka

Kto z nas nie zna Mikołajka – bohatera serii książek napisanych przez René Goscinny’ego z ilustracjami Jean-Jacques’a Sempégo? Często do łez zaśmiewaliśmy się, czytając opowiadania o szalonych wyczynach tego małego chłopca i jego przyjaciół. Niejeden z nas chciałby go poznać i zadać mu zasadnicze pytanie – jak to możliwe, że tak często i z budzącą podziw konsekwencją pakuje się w kłopoty? Pomimo upływu lat przygody Mikołajka nie tracą na aktualności. Wciąż bawią rzesze czytelników.

Nazwa serii „Dla fanów Mikołajka” nie pozostawia wątpliwości do kogo została skierowana. Każdy miłośnik szalonych przeżyć Joachima, Alcesta, Euzebiusza i oczywiście tytułowego Mikołajka będzie zachwycony!

W serii „Dla fanów Mikołajka” ukazała się książka zatytułowana „Pierwsze przygody Mikołajka”, która zawiera w sobie pięć tomów opowiadań o chłopcu, który notorycznie pakuje się w kłopoty. Publikacja ma ponad sześćset stron i dzięki takiej formie, wszystkie zabawne historie mamy w jednej pozycji.  

Spędzanie czasu razem z Mikołajkiem i jego przyjaciółmi nigdy nie jest nudne! Pomysłowość  i wyobraźnia bohaterów nie zna granic! Niezwykle ciekawym doświadczeniem dla każdego rodzica będzie czytanie opowiadań o Mikołajku razem z dzieckiem. Coś, co sami znamy z dzieciństwa, teraz może stać się udziałem naszych maluchów. Z pewnością okaże się, że to co w młodości bawiło nas, śmieszy również współczesnych kilkulatków.

Wspólna lektura łączy pokolenia, poddaje tematy do rozmów, inspiruje do opowiadania wspomnień. Warto mieć na uwadze wszystkie zalety płynące ze wspólnego spędzania czasu z dzieckiem. Z pozoru taka zwyczajna czynność jak czytanie książki na głos, może znacząco wzmocnić naszą relacje.    

Seria „Dla fanów Mikołajka” jest obowiązkową pozycją w domowej biblioteczce. Przygody głównego bohatera niezmiennie zachwycają i wprawiają w doskonały nastrój.

Ładowanie...