Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Detektyw Pozytywka i inne

 (1 produktów)

Tylko bez całowania! Czyli jak sobie radzić z niektórymi emocjami

(okładka twarda)

22,99 34,90 zł −34%
Wysyłka 24 godziny

Detektyw Pozytywka i inne

Seria „Detektyw Pozytywka i inne" to zaproszenie do spędzenia wspaniałego czasu na czytaniu świetnych książek razem z dzieckiem. Lektura z pewnością dla dorosłych również nie będzie nudna. Wręcz przeciwnie - z pewnością zainspiruje do wielu owocnych rozmów. Dodatkowo, po trudnym dniu w pracy takie rodzinne czytanie może być czynnością, która niezwykle relaksuje i ładuje baterie na kolejny dzień.

W serii znajdziemy między innymi „Jeszcze większą księgę detektywa Pozytywki" Grzegorza Kasdepke Tytułowego bohatera z pewnością polubią i duzi i mali. Książka jest jubileuszowym, wyjątkowym wydaniem wszystkich spraw kryminalnych, z którymi zmagał się detektyw Pozytywka. Dodatkiem jest jedno zupełnie nowe opowiadanie, którego autorem jest również Grzegorz Kasdepke. Czytelnicy są angażowani w akcję i samodzielnie mogą rozwiązywać zagadki, podążając za wskazówkami tytułowego bohatera. Na końcu książki mogą sprawdzić, czy się im udało. Dzięki temu zabiegowi, czytanie jest jeszcze bardziej atrakcyjne! Nawet dorośli mogą stać się choć przez chwilę detektywami!

Seria „Detektyw Pozytywka i inne" to wartościowe pozycje dla wszystkich, którzy za czytaniem nie przepadają. Książki w niej prezentowane stały się bestsellerami i warto się z nimi zapoznać. Grzegorz Kasdepke doskonale potrafi trafić do młodych czytelników, zachęcając ich do przemyśleń na różnorodne tematy. Publikacja „Tylko bez całowania! Czyli jak sobie radzić z niektórymi emocjami" z charakterystycznymi ilustracjami Pauliny Daniluk pomaga oswoić trudny świat uczuć. Zawarte w książce zabawne opowiadania spodobają się z pewnością wszystkim czytelnikom, a praktyczne rady znajdujące się na końcu każdego opowiadania będą wsparciem również dla dorosłych. Emocje bowiem to taka sfera naszego życia, którą dobrze jest rozwijać każdego dnia. Świadomość przeżywanych uczuć w połączeniu z dobrą ich regulacją stanowią ważną umiejętność, która bardzo usprawnia codzienne funkcjonowanie.

Zakup książek z serii „Detektyw Pozytywka i inne" sprawi, że będziemy w posiadaniu bardzo wartościowych utworów pięknie wydanych w większe tomy. Czytanie ich stanowi dużą przyjemność, pomaga oderwać myśli od codziennych trosk oraz wielostronnie rozwija.

Ładowanie...