Xi

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Descubre

    (22 produktów)

   Descubre 3. Curso de espanol. Podręcznik. Poziom A1/B1. Język hiszpański

   (okładka miękka)

   Descubre

   90,49 
   Wysyłka 24 godziny

   Descubre. Curso de espanol. Podręcznik + CD. Poziom A1.2/A2. Język hiszpański

   (okładka miękka)

   Descubre

   90,99 
   Wysyłka 24 godziny

   Descubre. Curso de espanol. Podręcznik Poziom A1.1. Język hiszpański

   (okładka miękka)

   Descubre

   88,99 
   Wysyłka 24 godziny

   Descubre 4. Język hiszpański. Podręcznik

   (okładka miękka)

   Descubre

   89,79 
   Wysyłka 24 godziny

   Descubre 4. Pakiet: Podręcznik + CD / Zeszyt ćwiczeń. Język hiszpański

   (okładka miękka)

   Descubre

   130,78 
   Wysyłka 24 godziny

   Descubre 4. Język hiszpański. Zeszyt ćwiczeń

   (okładka miękka)

   Descubre

   40,99 
   Wysyłka 24 godziny

   Descubre El deporte

   Descubre

   72,19 
   Wysyłka 2 dni robocze

   Descubre

   Nauka języka hiszpańskiego nigdy nie była tak prosta. Descubre to seria podręczników dla szkół ponadpodstawowych, obejmująca poziom od A1 czyli początkujących aż po B1. Według nauczycieli to najpopularniejszy obecnie podręcznik do nauki języka hiszpańskiego.

   Każda z części podręcznika Descubre podzielona została na trzy moduły. Każdy z nich składa się z 9 lekcji, co pozwala na sprawne i efektywne poznawanie nowych zagadnień. Przemyślana kolejność oraz dobór tematów i zakresów słownictwa daje możliwość szybkiego poszerzania wiedzy.

   Każda lekcja podzielona została na kilka sekcji. Wyróżnione zostały kolorami, tak by praca z podręcznikiem była łatwiejsza. Znajdują się w nich praca z tekstem, słownictwo i ćwiczenia językowe i gramatyka. By przybliżyć uczącym się kulturę krajów hiszpańskojęzycznych, każda lekcja zawiera również szereg ciekawych, mało znanych informacji i ciekawostek z krajów hiszpańskojęzycznych. Podręcznik opiera się na najnowszych metodach nauczania, dzięki czemu stawia na praktyczną znajomość języka hiszpańskiego. Służą temu między innymi zadania związane z życiem codziennym, czy też słownictwo używane w tak zwanym języku potocznym.

   Co ważne część audio dostępna jest dla uczniów poprzez zamieszczone w książce kody QR. Nagrania zostały przygotowane przy pomocy lektorów nie tylko z różnych regionów Hiszpanii, ale także z Argentyny, Urugwaju, Kolumbii, Meksyku czy Peru. Dzięki temu młodzież ma możliwość zapoznania się z odmiennymi sposobami akcentowania, różnymi odcieniami tego samego języka.

   Każdy moduł kończy sekcja powtórkowa złożona z kilku części. Pierwszą z nich jest Autoewaluacja, dzięki której uczeń sam może sprawdzić i ocenić swoją wiedzę z danego materiału. Kolejną są teksty wszystkich nagrań, które ułatwiają pracę zwłaszcza w początkowym okresie nauki. W sekcji powtórkowej nie mogło zabraknąć także słowiczka, który został przygotowany z podziałem na poszczególne lekcje. Ostatnim elementem są tablice komunikacji i tablice gramatyczne zawierające kompendium wiedzy z danego materiału.

   Podręcznik tradycyjnie uzupełnia zeszyt ćwiczeń, nawiązujący tematami do materiały przerabianego w książce i poszerzony o dodatkowe ćwiczenia i zadania.

   Ładowanie...