Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Companeros

 (2 produktów)

Companeros 2. Podręcznik. Język hiszpański

(okładka miękka)

95,79 115,00 zł −17%
Wysyłka 24 godziny

Companeros 2. A2. Zeszyt ćwiczeń. Język hiszpański

(okładka miękka)

70,79 85,00 zł −17%
Wysyłka 24 godziny

Companeros

Seria rewelacyjnych książek do nauki języka hiszpańskiego!

Seria Companeros została przygotowana specjalnie dla młodych miłośników języka hiszpańskiego. To szczegółowe podręczniki i zbiory ćwiczeń, zawierające nowoczesny kurs, opracowany dla osób w wieku 11-15 lat. Książki powstały według rekomendacji ESOKJ, a także odpowiadają poziomom: A1, A2. B1.1 oraz B1.2. Dzięki nim można dobrze opanować różne umiejętności językowe i zacząć mówić po hiszpańsku. Odpowiednio pogrupowana treść sprawia, że uczeń z łatwością znajdzie zagadnienia, których potrzebuje.

Seria Companeros została podzielona w tradycyjny sposób na podręczniki i zbiory ćwiczeń. Nauczyciel może wybrać temat lekcji zgodnie z podręcznikiem, a następnie szybko dopasować odpowiednie ćwiczenia. Książki w prosty sposób przekazują wiedzę, wyjaśniając dokładnie każde zagadnienie gramatyczne. Odpowiednie wprowadzanie nowego słownictwa sprawia, że uczeń nie jest przytłoczony nadmiarem informacji, Warto zwrócić uwagę również na naukę popularnych zwrotów. Dzięki temu można dobrze zrozumieć, jak sprawnie odpowiedzieć w określonej sytuacji. Schematy wypowiedzi bardzo pomagają w skutecznym porozumiewaniu się po hiszpańsku. Ważnym elementem prezentowanej serii są również opisy hiszpańskich zwyczajów, które dodatkowo zachęcają do nauki języka hiszpańskiego.

Książki z tej serii mają nie tylko przekazywać wiedzę, ale także wzbudzać zainteresowanie hiszpańską kulturą i poznawaniem innych krajów. Tematyka lekcji obejmuje różne zagadnienia związane z charakterystyką Hiszpanii, ukazując piękno tego państwa. Pomaga to w sprawnym zapamiętywaniu nowych słów oraz zwrotów. Warto zwrócić uwagę na zastosowanie Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (ESOKJ). Autorzy korzystają z jego zaleceń i wymagań, dostarczając odbiorcom materiały rozwijające wszystkie umiejętności językowe. Zapewnia to odpowiedni poziom prowadzonych lekcji.

W serii Companeros znajdziesz:

  • "Companeros 2. Podręcznik" - szczegółowe podręczniki z serii umożliwiają sprawne mówienie i pisanie w języku hiszpańskim. Ponadto przekazują wiedzę o kulturze Hiszpanii oraz ułatwiają zrozumienie charakterystyki tego kraju. Książka korzysta z zaleceń Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego.

  • "Companeros 2. A2. Zeszyt ćwiczeń" - praktyczny zbiór ćwiczeń pomaga w rozwijaniu różnych umiejętności językowych. Zróżnicowane zadania łatwo dopasowuje się do lekcji z podręcznika. Dzięki tej książce uczeń może bardzo dokładnie przećwiczyć zagadnienia gramatyczne i przypomnieć sobie najważniejsze słownictwo.

Prezentowana seria podręczników do języka hiszpańskiego sprawdzi się nie tylko w szkole. Z książek można korzystać również podczas domowej nauki. Przejrzyście zaprezentowane tematy ułatwiają rozwój umiejętności językowych i uporządkowanie zdobytej wiedzy. Dzięki odpowiednio zaprojektowanym ćwiczeniom uczeń opanuje podstawy języka hiszpańskiego. To książki opracowane z myślą o prawdziwych miłośnikach Hiszpanii, zachęcające do odkrywania zwyczajów tego pięknego kraju!

Ładowanie...