Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Co jest w środku?

 (1 produktów)

Co jest w środku? Pojazdy

(okładka twarda)

5/5
32,47 49,90 zł −35%
Wysyłka 24 godziny

Co jest w środku?

Seria dla małych odkrywców zaciekawionych nowoczesną technologią!

Seria "Co jest w środku?" zapewnia dobrą okazję, by dziecko odkrywało, z czego zbudowane są różne rzeczy. Te wypełnione szczegółami książki obrazkowe mają wartość edukacyjną, a przy tym rozwijają spostrzegawczość. Ponadto poszerzają słownictwo małych czytelników. Rysunki z krótkim opisem umożliwiają zrozumienie, jak działa określony sprzęt, ale przede wszystkim, jak nazywają się jego poszczególne części. Z pewnością wiele elementów zaskoczy dziecko poszukujące nowych odkryć! Barwne ilustracje wykonane w przejrzystym stylu poszerzają wiedzę i zachęcają do zadawania wielu pytań, dzięki którym dzieci zdobywają niezbędną wiedzę o świecie.

W środku każdego pojazdu znajdują się niesamowite części. Dzięki książce obrazkowej można je dokładnie zobaczyć. W ten sposób na nowo odkryjecie również charakterystyczne elementy znanych aut. To znakomity pomysł na prezent dla małego fana motoryzacji i technologii! Jak działa samolot? Co znajduje się w autach policyjnych? W jaki sposób pływa statek? Mały czytelnik z pewnością będzie zaskoczony konstrukcją wielu urządzeń oraz pojazdów. Ponadto pozna charakterystyczne wyposażenie różnych służb państwowych i ratowniczych. Co jeszcze może mieć koła? Czy to prawda, że jeździ nawet księgarnia? A może restauracja? Pełne szczegółów ilustracje zachęcają do szukania odpowiedzi na te pytania. Każda w realistyczny sposób prezentuje elementy pojazdu. Dzięki temu dziecko łatwo rozpozna te przedmioty nawet w prawdziwym świecie!

Książki obrazkowe to znakomita odmiana od tradycyjnych książek dla dzieci. Składają się z bardzo szczegółowych ilustracji z wyrazistą kolorystyką. Zachęcają dziecko do odkrywania ukrytych elementów, a także tworzenia własnych opowieści z bohaterami wybranej ilustracji. Dzięki nim dzieci rozwijają nie tylko wyobraźnię, ale także spostrzegawczość. Ponadto uczą się analitycznego sposobu myślenia, łącząc różne elementy w całość. Pięknie ilustrowane książki, wykonane przez znakomitych artystów, zyskują dużą popularność na całym świecie. To dobra propozycja dla dzieci, które dopiero rozpoczynają przygodę z literaturą. Ilustrowane pozycje nie przytłaczają nadmiarem tekstu, natomiast skutecznie przyciągają uwagę niesamowitymi obrazkami. Dzięki nim dziecko szczegółowo odkrywa świat, poznaje wiele faktów o najbliższym otoczeniu, a także zapamiętuje nazwy różnych przedmiotów. Książki obrazkowe mają dużą wartość edukacyjną i często są wybierane przez rodziców.

W serii "Co jest w środku?" znajdziecie twórczość Artura Nowickiego. To artysta zajmujący się od wielu lat tworzeniem ilustracji do utworów dziecięcych. Ponadto organizuje spotkania twórcze dla dzieci i młodzieży. Jego dzieła trafiają do książek oraz czasopism dziecięcych. Autor ukończył studia artystyczne i zdobył dyplom z wyróżnieniem. Należy do Stowarzyszenia Przyjaciół Książki dla Młodych Polskiej Sekcji IBBY. Książki obrazkowe tego twórcy rozbudzają zainteresowanie technologią oraz zachęcają do odkrywania świata. To świetne pozycje, dzięki którym dziecko pozna również wiele nowych słów.

Ładowanie...