Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Centrum Edukacji Dziecięcej

 (7 produktów)

Kształty. Pierwsza książka dla maluszka.

(okładka całokartonowa)

4,99 6,12 zł −18%
Wysyłka 2 dni robocze

Pierwsza książka dla maluszka. Dom

(okładka całokartonowa)

4,99 6,12 zł −18%
Wysyłka 2 dni robocze

Ubrania. Pierwsza książka dla maluszka.

4,99 6,12 zł −18%
Wysyłka 2 dni robocze

Maluszek koloruje. Cztery pory roku

(okładka miękka)

5,69 7,04 zł −19%
Wysyłka 2 dni robocze

Microsoft Exchange Server 2016 PowerShell..

(okładka miękka)

5/5
83,69 126,00 zł −34%
Wysyłka 2 dni robocze

Katolicki Uniwersytet Lubelski

(okładka twarda)

19,49 29,80 zł −35%
Wysyłka 2 dni robocze

Kształty w. 2017

4,99 6,12 zł −18%
Wysyłka 2 dni robocze

Centrum Edukacji Dziecięcej

"Centrum Edukacji Dziecięcej" to nie tylko seria książeczek dla dzieci, ale i liczne działania, kierowane do rodziców i nauczycieli. Obejmuje ofertę książkową, adresowaną do dzieci w wieku 0-9 lat i działania kierowane do opiekunów młodych czytelników.

Pozycje "Centrum Edukacji Dziecięcej" publikowane są przez wydawnictwa, zrzeszone pod marką Publicat S.A., od 17 lat.

Książki wspierają w rozwijaniu umiejętności dzieci już od czasów przed-przedszkolnych. Misją pozycji wydawanych w serii jest zapewnienie dzieciom dobrego startu, realizowana jest  poprzez wyposażenie maluchów w przygotowane dla nich materiały edukacyjne, umożliwiające wszechstronny rozwój.

W ofercie "Centrum Edukacji Dziecięcej" znajdują się poradniki, ćwiczenia, pierwsze czytanki, wycinanki, kolorowanki, słowniki i książki encyklopedyczne. Wszystkie one zawierają wartościowe treści, opracowane przez specjalistów i ciekawą formie, przypadającą do gustu dzieciom w różnych grupach wiekowych.

Wszystkie książki, niezależnie od przeznaczenia dla dzieci w konkretnym wieku, wydawane są w znakomitej jakości. Zachwycają dzieci i dorosłych kolorami, trwałością i dbałością o szczegóły. W książeczkach z kolorowaniem - grube linie pomagają maluchom w wypełnianiu obrazków. Książeczki z zabawkami cechują się wysoką jakością i bezpieczeństwem elementów zabawek. Warto sięgnąć po książki z serii na każdym etapie rozwoju dziecka.

Książki "Centrum Edukacji Dziecięcej" opatrzone są kolorowym paskiem, który ułatwia dobór tytułów do możliwości rozwojowych dziecka.

Żółty pasek oznacza propozycje dla najmłodszych (do 3. roku życia), są to na przykład książeczki: "Dom", "Kształty", "Ubrania", "Cztery pory roku", "Zabawki. Kolorowanki". Książeczki są wydane na grubym, sztywnym papierze, a piękne ilustracje i zaokrąglone rogi sprawiają, że znajomicie nadają się dla najmłodszych.

Zielony pasek to książeczki dla przedszkolaków (do 6. roku życia) - "Niech żyje zabawa! Kolorowanki", "W pałacu. Magiczne spiralki", "Koniki. Magiczne spiralki", "Zabawa z czarownicami i czarodziejami. Książka z zabawką do składania", "Superbohaterowie. Książka z szablonami - potrafię rysować".

Książki z niebieskim paskiem przeznaczone są dla dzieci z pierwszych klas szkoły podstawowej (od 6. do 9. roku życia), są wśród nich na przykład tak interesujące pozycje, jak "Szachy. Nauka gry dla dzieci".

Ładowanie...