Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Career Paths

 (25 produktów)

Career Paths. Cooking. Student's Book (Podręcznik). Język angielski

(okładka miękka)

4/5
66,29 74,00 zł −10%
Wysyłka dzisiaj

Career Paths. Beauty Salon. Student's Book (Podręcznik). Język angielski

(okładka miękka)

64,49 74,00 zł −13%
Wysyłka dzisiaj

Career Paths. Electronics. Student's Book (Podręcznik). Język angielski

(okładka miękka)

5/5
63,39 74,00 zł −14%
Wysyłka dzisiaj

Career Paths. Elder Care. Student's Book (Podręcznik). Język angielski

(okładka miękka)

63,39 74,00 zł −14%
Wysyłka dzisiaj

Career Paths

Perfekcyjna znajomość języka angielskiego to podstawa, by odnieść zawodowy sukces na arenie międzynarodowej. Szczególnie istotna jest tu znajomość fachowego słownictwa z dziedziny, którą pragniemy się zajmować. Wydawnictwo Express Publishing, którego wyłącznym partnerem w Polsce jest wydawnictwo Egis przygotowało serię „Career Paths” specjalistycznych podręczników do nauki języka angielskiego dedykowanych różnym specjalnościom zawodowym. Mogą z nich korzystać zarówno uczniowie, studenci, jak również osoby pracujące, które chcą podnieść swoje zawodowe kwalifikacje. Z poszczególnych części można korzystać zarówno w szkołach ponadpodstawowych, jak i na uczelniach czy różnego rodzaju kursach językowych.

Cała seria Career Paths obejmuje około 100 tytułów. Została opracowana w taki sposób, by umożliwić uczącym się jednoczesne rozwijanie różnych sprawności językowych, przy dużym nacisku na poszerzanie i ćwiczenie słownictwa związanego z daną specjalnością zawodową.

Poszczególne tytuły, odpowiadające konkretnym zawodom, np. Chemical Engineering, Dentistry, Mechanical Engineering składają się z tych samych komponentów – podręcznika i książki ucznia oraz ich interaktywnych odpowiedników - DigiBooków. Dla większości zawodów podręczniki zostały podzielone na trzy, odpowiadające poziomom zaawansowania części - od A1/A2 do B1/B1+. Znajduje się w nich szeroki wybór tekstów związanych z danym zawodem, wspartych realistycznymi dialogami. Uczniowie znajdą w nich również ćwiczenia rozwijające różne umiejętności językowe, takie jak mówienie, pisanie czy rozumienie tekstów. Bogata baza około 500 specjalistycznych słów i zwrotów wraz z ich objaśnieniami, z pewnością przyczyni się do polepszenia komunikacji branżowej w języku angielskim.

Uzupełnieniem pracy z podręcznikami są Student's Books. Każdy z nich podzielony jest na trzy części zawierające po 15 rozdziałów. Podobnie jak w podręczniku zawierają one szereg scen z życia opartych o fachowe słownictwo z danej branży. Każdą z części kończy słowniczek angielsko-angielski zawierający łącznie ponad 400 haseł i zwrotów.

Do papierowej wersji podręczników i zeszytów ćwiczeń dołączony został kod aktywacyjny pozwalający na korzystanie z internetowych DigiBooków. Od momentu pierwszej aktywacji można z nich korzystać przez kolejnych 36 miesięcy. Wersje interaktywne, poza materiałem z ich papierowych odpowiedników, zawierają nagrania audio, filmy, słowniki z możliwością posłuchania prawidłowej wymowy oraz testy sprawdzające wiedzę.

Ładowanie...