Xi
 • C'est Parti!

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   C'est Parti!

    (11 produktów)

   C'est parti! 2. Zeszyt ćwiczeń + CD. Poziom A2. Język francuski

   (okładka miękka)

   C'est Parti!

   45,99 
   Wysyłka dzisiaj

   C'est parti! 4 zeszyt ćwiczeń

   (okładka miękka)

   C'est Parti!

   43,29 
   Wysyłka dzisiaj

   C'est Parti! 4. Podręcznik wieloletni + CD

   (okładka miękka)

   C'est Parti!

   69,79 
   Wysyłka dzisiaj

   C'est parti! 1. Podręcznik wieloletni + CD. Język francuski

   (okładka miękka)

   C'est Parti!

   66,29 
   Wysyłka dzisiaj

   C'est parti! 1. Zeszyt ćwiczeń. Poziom A1. Język francuski

   (okładka miękka)

   C'est Parti!

   41,49 
   Wysyłka dzisiaj

   C'est Parti!

   Wydawnictwo Draco specjalizuje się w podręcznikach przeznaczonych do nauki języków obcych. Jego specjaliści przygotowali nowoczesną serię do nauki języka francuskiego pod wspólną nazwą C’est parti! Opracowana została z myślą o polskich uczniach szkół średnich, zgodnie z obowiązującą podstawą programową.

   Seria C’est parti! to cztery części podręczników przeznaczonych do nauki języka francuskiego zarówno w liceum, jak i technikum, przy założeniu dwóch-trzech godzin tygodniowo. Przy ich układaniu zastosowano najnowsze zalecenia wysokiej klasy metodyków, nauczycieli z wieloletnim stażem oraz egzaminatorów. Każda z części składa się z 9 rozdziałów. Zostały one podzielone na sekcje obejmujące zagadnienia z czytania, pisania, rozumienia tekstu a także gramatyki. Czytelna, kolorowa szata graficzna pozwala na łatwą nawigację po książce. Wszystkie ważne zasady gramatyczne, zwroty bądź zasady językowe zostały specjalnie wyróżnione, tak by od razu rzucały się w oko. Nauka języka to także poznawanie kultury danego kraju, jego zwyczajów i historii. W serii C’est parti! Uczniowie znajdą mnóstwo ciekawych odniesień do Francji, zarówno związanych z życiem codziennym, jak i ciekawostkami przyrodniczymi czy kulinarnymi. Nie zabrakło również opisów wielu ważnych dla Francuzów miejsc. Pod koniec podręcznika znajdują się trzy sekcje powtórzeniowe obejmujące wiadomości z komunikacji i gramatyki, każda z nich zawiera łączoną powtórkę z kolejnych rozdziałów. Uczniowie znajdą tam również dział poświęcony najważniejszym zagadnieniom związanym z poprawną wymową.

   Wiele zadań, tak w książkach, jak i w zeszytach ćwiczeń zawiera specjalne kody QR. Dzięki nim młodzież ma natychmiastowy dostęp do potrzebnych w danym momencie pracy nagrań dźwiękowych. Zeszyty ćwiczeń C’est parti! zawierają z kolei szereg zadań utrwalających i poszerzających zdobytą na lekcjach wiedzę. Poszczególne rozdziały zostały skorelowane z tymi w podręczniku, tak by ułatwić pracę i umożliwić szybkie powtórki przed sprawdzianami.

   Ładowanie...