Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

C'est Parti!

 (11 produktów)

C'est parti! 2. Podręcznik wieloletni + CD. Poziom A2. Język francuski

(okładka miękka)

3/5
62,39 72,00 zł −13%
Wysyłka dzisiaj

C'est parti! 2. Zeszyt ćwiczeń + CD. Poziom A2. Język francuski

(okładka miękka)

5/5
38,59 44,00 zł −12%
Wysyłka dzisiaj

C'est parti! 1. Zeszyt ćwiczeń. Poziom A1. Język francuski

(okładka miękka)

5/5
38,59 44,00 zł −12%
Wysyłka dzisiaj

C'est parti! 1. Podręcznik wieloletni + CD. Język francuski

(okładka miękka)

5/5
62,39 72,00 zł −13%
Wysyłka dzisiaj

C'est parti! Pakiet: Podręcznik + CD / Zeszyt ćwiczeń + CD. Poziom A1. Język francuski

(okładka miękka)

100,98 103,00 zł −2%
Wysyłka dzisiaj

C'est parti! 4 zeszyt ćwiczeń

(okładka miękka)

38,59 44,00 zł −12%
Wysyłka dzisiaj

C'est Parti! 4. Podręcznik wieloletni + CD

(okładka miękka)

62,39 72,00 zł −13%
Wysyłka dzisiaj

C'est Parti!

Wydawnictwo Draco specjalizuje się w podręcznikach przeznaczonych do nauki języków obcych. Jego specjaliści przygotowali nowoczesną serię do nauki języka francuskiego pod wspólną nazwą C’est parti! Opracowana została z myślą o polskich uczniach szkół średnich, zgodnie z obowiązującą podstawą programową.

Seria C’est parti! to cztery części podręczników przeznaczonych do nauki języka francuskiego zarówno w liceum, jak i technikum, przy założeniu dwóch-trzech godzin tygodniowo. Przy ich układaniu zastosowano najnowsze zalecenia wysokiej klasy metodyków, nauczycieli z wieloletnim stażem oraz egzaminatorów. Każda z części składa się z 9 rozdziałów. Zostały one podzielone na sekcje obejmujące zagadnienia z czytania, pisania, rozumienia tekstu a także gramatyki. Czytelna, kolorowa szata graficzna pozwala na łatwą nawigację po książce. Wszystkie ważne zasady gramatyczne, zwroty bądź zasady językowe zostały specjalnie wyróżnione, tak by od razu rzucały się w oko. Nauka języka to także poznawanie kultury danego kraju, jego zwyczajów i historii. W serii C’est parti! Uczniowie znajdą mnóstwo ciekawych odniesień do Francji, zarówno związanych z życiem codziennym, jak i ciekawostkami przyrodniczymi czy kulinarnymi. Nie zabrakło również opisów wielu ważnych dla Francuzów miejsc. Pod koniec podręcznika znajdują się trzy sekcje powtórzeniowe obejmujące wiadomości z komunikacji i gramatyki, każda z nich zawiera łączoną powtórkę z kolejnych rozdziałów. Uczniowie znajdą tam również dział poświęcony najważniejszym zagadnieniom związanym z poprawną wymową.

Wiele zadań, tak w książkach, jak i w zeszytach ćwiczeń zawiera specjalne kody QR. Dzięki nim młodzież ma natychmiastowy dostęp do potrzebnych w danym momencie pracy nagrań dźwiękowych. Zeszyty ćwiczeń C’est parti! zawierają z kolei szereg zadań utrwalających i poszerzających zdobytą na lekcjach wiedzę. Poszczególne rozdziały zostały skorelowane z tymi w podręczniku, tak by ułatwić pracę i umożliwić szybkie powtórki przed sprawdzianami.

Ładowanie...