Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Bracia Vedetti

 (8 produktów)

Nigdy

(okładka twarda)

5/5
39,54 54,90 zł −28%
Wysyłka 2 dni robocze

Związana z mafią. Bracia Vedetti. Tom 4

24,29 39,90 zł −39%
Dostępne od 2021-12-10

To, co za nami

(okładka miękka)

24,29 39,90 zł −39%
Dostępne od 2021-12-10

Wybrana przez mafię. Bracia Vedetti. Tom 3

5/5
24,29 39,90 zł −39%
Wysyłka 2 dni robocze

Skazana przez mafię. Bracia Vedetti. Tom 2

5/5
24,29 39,90 zł −39%
Wysyłka 2 dni robocze

Zależna od mafii. Bracia Vedetti. Tom 1

(okładka miękka)

5/5
24,29 39,90 zł −39%
Wysyłka 2 dni robocze

Akwarium MAPED CREATIV

18,26 24,07 zł −24%
Wysyłka 2 dni robocze

Ozdobne pudełko MAPED CREATIV

18,26 24,07 zł −24%
Wysyłka 2 dni robocze

Bracia Vedetti

Szukasz dobrej rozrywki w prawdziwie kobiecym stylu? Cykl "Bracia Vedetti" jest właśnie dla Ciebie! W książkach autorstwa Ady Tulińskiej znajdziesz wszystko, to co najbardziej lubisz w kobiecej literaturze: szalone przygody, dziką namiętność, niebezpieczne związki, śmiałe sceny erotyczne, seksownych mężczyźnych i emocjonalny rollercoster.

Mafijne powieści kobiece utorowały sobie drogę do serc czytelniczek i biją rekordy popularności na listach czytelniczych bestsellerów. Seria wydawnicza o perypetiach miłosnych przystojnych braci Vedetti dostarcza kobietom cudownych przeżyć i pozwala im oderwać się od szarej rzeczywistości. Wyraziści bohaterowie i intrygująca fabuła rozbudzają wyobraźnię i zachęcają do wprowadzenia do własnego związku pozytywnych zmian.

W ramach imprintu "Bracia Vedetti" Wydawnictwo Kobiece proponuje następujące tytuły:

Pomimo młodego wieku Julia wiele już doświadczyła w życiu. Matka dziewczyny opuściła rodzinę w niewyjaśnionych okolicznościach. Ojciec popadł w konflikt z prawem i ostatecznie trafił do więzienia. Pozbawiona wsparcia rodziców Julia musiała nauczyć się radzić sobie sama i nie okazywać słabości. Los wystawia ją na kolejną próbę w chwili, gdy ojciec wychodzi z więzienia. Tuż po powrocie ojca w ich domu pojawia się Filip Vedetti z żądaniem natychmiastowego uregulowania dawnego długu. W ramach gwarancji spłaty należności porywa Julię, traktując ją jak swoją zabawkę. Zabójczo przystojny gangster sprawia, że serce Julii zaczyna szybciej bić. Filip również nie pozostaje obojętny wobec pięknej zakładniczki. Coraz mocniej podnieca go jej upór, nieustępliwość i nieudawana przyzwoitość. Dla rozrywki składa kobiecie pewną propozycję. Rodzina Vedettich zostawi Piotrowskich w spokoju, jeśli Julia nawiąże bliską relację z rosyjskim miliarderem i wyciągnie od niego parę cennych dla mafii informacji. Kobieta, chcąc uratować swoich najbliższych, postanawia podjąć ryzykowną grę, którą proponuje jej mafioso.

Z pozoru Łucja wydaje się być kruchą kobietą, która potrzebuje, żeby ktoś się nią zaopiekował. Przy bliższym kontakcie pokazuje jednak swoją prawdziwą twarz. Jest kategoryczna, konsekwentna i nieprzekupna. Właśnie została mianowana prokuratorem generalnym i wypowiada wojnę narkotykowym bossom. Nowe obowiązki służbowe są świetną okazją do prowadzenia osobistej wendety przeciwko ludziom odpowiedzialnym za śmierć jej siostry. Sprawy się nieco komplikują, gdy nieustępliwa pani prokurator spotyka na swojej drodze Aleksandra, syna ściganego przez nią mafiosa...

  • "Wybrana przez mafię" (premiera planowana na kwiecień 2021)

Wanda zarabia na życie, sprzątając rezydencję szefa mafii. Nauczyła się nie zadawać pytań i nie zwracać uwagi na niepokojące artefakty w domu swojego pracodawcy. Stara się być przezroczysta i nie okazywać emocji na widok krwi na drogich dywanach. Milczenie i dyskrecja przynoszą jej wymierne korzyści - może regularnie liczyć na całkiem niezłą pensję, której niejeden człowiek mógłby jej pozazdrościć. Pewnego dnia Wanda dostaje od swojego pracodawcy dziwną propozycję. Co gorsza - z powodu problemów materialnych swojej rodziny - musi ją przyjąć. Tuż po przeprowadzce na Sycylię, Roberto odkrywa karty i ujawnia przed dziewczyną prawdziwe powody dla których przenieśli się razem na słoneczną wyspę.

Ładowanie...