Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Boski lekarz

 (1 produktów)

Uzdrawiające oczyszczanie organizmu według Boskiego lekarza

(okładka twarda)

5/5
79,29 129,20 zł −39%
Wysyłka 2 dni robocze

Boski lekarz

Anthony William znany jak Medical Medium lub boski lekarz jest autorem licznych książek na temat naturalnych metod leczenia. Szczególnie pomocny jest wszystkim, którzy słyszą trudne, sprzeczne diagnozy i zalecenia od lekarzy z akademickiego nurtu medycyny. William pomógł już dziesiątkom tysięcy ludzi na całym świecie. Z reguły nie daje prostych, gotowych recept. Prezentuje raczej drogę, którą warto kroczyć przez życie, by cieszyć się dobrym zdrowiem fizycznym i psychicznym. Boski lekarz zajmuje się nie tylko schorzeniami, które w medycynie są jasno, konkretnie i szczegółowo opisane. Często też porusza temat chorób, których nauka nie potrafi w tym momencie drobiazgowo opisać – nie zna ich przyczyn, a zalecenia lekarzy nie leczą, tylko poprawiają jakoś życia. Medical Medium patrzy na człowieka holistycznie i w ten sposób próbuje ująć również dolegliwości, na które cierpi wiele współcześnie żyjących ludzi.

Anthony William w serii „Boski lekarz” prezentuje plany terapeutyczne na wiele powszechnych w obecnych czasach schorzeń, takich jak:

- depresja,

- trądzik,

- borelioza,

- egzema,

- migrena,

- wzdęcia,

- zawroty głowy.

Autor opisuje każdą dolegliwość wieloaspektowo. Zwraca uwagę, że większość schorzeń można wyleczyć, jednocześnie wskazując, że proces zdrowienia może być długi i wymagający od nas różnych zmian. Wskazuje także, że duchowość człowieka ma ogromny wpływ na naszą fizyczność, zarzucając jednocześnie, że akademiccy lekarze często ten fakt ignorują.

Anthony Wiliam w serii książek „Boski lekarz” pokazuje też jak wielką wartość ma oczyszczanie organizmu. Dementuje rozmaite mity na ten temat. Pisze, kiedy warto przeprowadzać detoks i dlaczego jest to takie ważne dla organizmu każdego człowieka. Prezentuje różne metody oczyszczania, z których możemy sobie wybrać tę, która jest właściwa dla dokuczającej nam dolegliwości.     

Książki Williama dodają nadziei choremu, a także pokazują, w jaki sposób możemy o siebie dbać, by nie dopuścić do choroby. Wskazuje, ze profilaktyka jest niezwykle ważna i warto się zapoznać z informacjami, których wprowadzenie w życie może poprawić jakość naszego życia w wielu aspektach.

Ładowanie...