Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Bim-bam-bom

 (3 produktów)

I jak tu zasnąć? Bim-bam-bom

(okładka twarda)

5/5
26,76 29,90 zł −11%
Wysyłka 3 dni robocze

Na huśtawce. Bim-bam-bom

(okładka twarda)

26,76 29,90 zł −11%
Wysyłka 3 dni robocze

Wieloryb w kąpieli. Bim-bam-bom

(okładka twarda)

26,76 29,90 zł −11%
Wysyłka 3 dni robocze

Bim-bam-bom

Seria "Bim-bam-bom" to zestaw książek dla dzieci autorstwa niemieckiej pisarki i ilustratorki Susanne Strasser, wielokrotnie nagradzanej i docenianej na całym świecie. Te urocze kartonówki to doskonała okazja dla wspólnej zabawy i edukacji dla całej rodziny.

rwałe, kartonowe kartki wypełnione są przyjaznymi, kolorowymi ilustracjami oraz wciągającym, prostym tekstem z mnóstwem wyrazów dźwiękonaśladowczych. Zabawne, mądre przesłanie, ciekawi bohaterowie i edukacyjny charakter sprawiają, że seria "Bim-bam-bom" to fantastyczny pomysł na wspólne spędzanie czasu ze swoimi pociechami.

"I jak tu zasnąć" opowiada o bardzo śpiących zwierzętach, które jednak zawsze znajdą powód, by wstać z łóżko - uchatka musi iść do ubikacji, pelikanowi chce się pić, osła swędzi ucho. To doskonała opowieść na dobranoc dla wszystkich najmłodszych wiercipięt.

"Na huśtawce" uczy dzieci nazw zwierząt i wprowadza pierwsze pojęcia fizyki. Głównym bohaterem tej uroczej opowiastki jest bowiem słoń, który ze względu na swój ciężar nie jest w stanie pohuśtać się na koniku. Pomagają mu kolejne zwierzęta, ale dopiero dziecko ratuje sytuację i umożliwia zabawę.

"Wieloryb w kąpieli" opowiada z kolei zwierzakach próbującym pomieścić się w wannie - do wieloryba dołącza żółw, który chce się odprężyć, bóbr, któremu jest zimno i chciałby się ogrzać oraz flaming, który musi natychmiast umyć brudne nogi. Wieloryb wpada na pomysł, który rozwiąże problem, ale raczej nie spodoba się sąsiadom poniżej...

"Seria "Bim-bam-bom" to urzekające książeczki edukacyjne o charakterze edukacyjnym dla najmłodszych czytelników. Postać dziecka za każdym razem zwiastuje w nich zaskakujący i zabawny zwrot akcji, gwarantując maluchom zabawę i pouczające zakończenie. Jednocześnie każda z humorystycznych opowieści uczy skupiania uwagi i wprowadza dzieci w świat pojęć istotnych w ich dorastaniu.

W skład serii "Bim-bam-bom" wchodzą:

  • "I jak tu zasnąć?" - humorystyczna historyjka na dobranoc dla dzieci, którym nie chce się spać

  • "Na huśtawce" - zabawna opowiastka z placu zabaw wprowadzająca pojęcia wielkości i wagi

  • "Wieloryb w kąpieli" - zabawna historyjka kąpielowa dla najmłodszych czytelników

Ładowanie...