Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Biblioteka Bajek

 (2 produktów)

Tomek i przyjaciele. Biblioteka Bajek

(okładka miękka)

5/5
28,59 44,99 zł −36%
Wysyłka 2 dni robocze

Toy Story. Biblioteka Bajek

5/5
24,29 44,99 zł −46%
Wysyłka 2 dni robocze

Biblioteka Bajek

Poznaj najpiękniejsze historie, które uczą i bawią dzieci z całego świata! Teraz wszystkie najpiękniejsze opowieści dla najmłodszych znajdziesz w jednej serii „Biblioteka bajek.” Ludzie, zwierzęta, nieustraszeni wojownicy oraz słynni bohaterowie filmów animowanych mogą na stałe zagościć w Twoim domu i uprzyjemnić niejeden wieczór. Powróć do świata własnego dzieciństwa i przypomnij sobie przygody Twoich ulubionych postaci. W baśniowy klimat wprowadzają Cię kolorowe, pełne ciepła ilustracje.

W serii „Biblioteka bajek” ukazały się następujące pozycje:

- „Biblioteka bajek o zwierzętach” – zbiór osiemnastu opowieści o najbardziej lubianych zwierzęcych bohaterach Disneya. Poznamy m. in. dalsze losy Figara, a także Simby i Nali z „Króla lwa” z ich punktu widzenia.

- „Biblioteka bajek. Disney księżniczka” – osiemnaście nowych przygód dzielnych księżniczek Disneya. W gronie bohaterek znajdziemy m. in. Królewnę Śnieżkę, Kopciuszka oraz Pocahontas.

- „Biblioteka bajek. Tomek i przyjaciele” – kolekcja osiemnastu nowych, niepublikowanych wcześniej opowiadań na podstawie serialu uwielbianego przez najmłodszych. Lokomotywa podróżuje po całym świecie i przeżywa mnóstwo przygód.

- „Biblioteka bajek. Kubuś i przyjaciele” – piętnaście nowych historii poświęconych przyjaciołom ze Stumilowego Lasu. Zobaczmy, co słychać u Kubusia Puchatka, Prosiaczka, Krzysia, Tygryska, Królika, Kangurzycy z Maleństwem, Sowy i Kłapouchego.

- „Biblioteka bajek. Miki & Minnie” – osiemnaście opowiadań o najsłynniejszych myszkach świata, uwielbianych przez wszystkie dzieci. Nie zabraknie też psa Pluto. Co tym razem przytrafi się bohaterom popularnych kreskówek?

- „Biblioteka bajek. Masza i Niedźwiedź” – zbiór dziesięciu opowieści o losach popularnych bohaterów rosyjskich filmów animowanych. Jakie przygody przeżyją?

- „Biblioteka bajek. Toy Story” – kolekcja dziewięciu nowych historyjek o zabawkach - rozrabiakach z pokoju Andy’ego. Poczytasz zarówno o starych, jak i nowych znajomych.

- „Biblioteka bajek. Disney klasyka” – kolekcja ośmiu znanych i lubianych opowiadań opartych na filmach Disneya. Znajdziemy tam m. in. Zakochanego Kundla, Bambiego, Alicję w Krainie Czarów oraz Króla Lwa.

- „Biblioteka bajek. Star Wars” – historia bohaterów Gwiezdnych Wojen dla dzieci. Przenieś się w odległe galaktyki i poznaj niezwykłe opowieści.

- „Biblioteka bajek. Avengers” – oto losy nieustraszonych bohaterów pragnących ocalić całą galaktykę przed zagładą. Przeżyj tę misję razem z nimi!

 

Seria „Biblioteka bajek” idealnie sprawdzi się jako prezent dla dzieci rozpoczynających przygodę z nauką czytania. W opanowaniu tej umiejętności pomaga im duża czcionka, a ilustracje w disnejowskim klimacie zachęcają do przeglądania. Usztywniona okładka zapewnia trwałość na wiele lat. Opowieści inspirowane filmami i serialami nie zawierają przemocy, są pełne ciepła i przyjazne. Jeżeli chcesz zaserwować swojemu dziecku klasykę literatury odpowiednią dla jego wieku to ten cykl będzie znakomitym wyborem. Nowe przygody znanych i lubianych bohaterów spodobają się też dorosłym. Cała rodzina chętnie przeniesie się w świat wyobraźni, gdzie dobro zawsze zwycięża, a zło zostaje ukarane.

 

 

 

 

 

 

 

Ładowanie...