Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Bez granic

 (2 produktów)

Na oceanie nie ma ciszy. Biografia A. Doby, który przepłynął kajakiem Atlantyk

(okładka miękka)

5/5
26,29 39,99 zł −34%
Wysyłka 24 godziny

Bez granic

Bywają dni, gdy jesteśmy zmęczeni i przytłoczeni obowiązkami. Wtedy wydaje się nam, że istotą życia jest nieustanne zmaganie się z trudami i przeciwnościami losu. Łatwo wówczas zacząć myśleć, że życie takie już po prostu jest – nudne, przepełnione nielubianą pracą. Takie myślenie nie pomaga nam w uważnym przeżywaniu codzienności ani w uświadomieniu sobie naszych marzeń.

W takich momentach, gdy czujemy się przytłoczeni, warto sięgnąć po którąś z książek z bardzo ciekawej serii „Bez granic”. Wszystkie pozycje uświadamiają, że nasze pragnienia mają szansę się zrealizować, gdy będziemy do tego dążyć. Warto oderwać się od tego, co ściąga nas w dół i pozwolić się porwać ludziom, którzy udowodnili swoim życiem, że marzenia nie mają granic!

W serii znajdziemy książki opisujące niezwykle ciekawe doświadczenia podróżnicze, takie jak:

- przepłynięcie kajakiem Oceanu Atlantyckiego („Na oceanie nie ma ciszy. Biografia Aleksandra Doby, który przepłynął kajakiem Atlantyk” autorstwa Dominika Szczepańskiego),

- wyprawa rowerowa po Amazonce („Rowerem po Amazonce. Bracia Dawid Andres i Hubert Kisiński w podróży prze największą rzekę świata” autorstwa Piotra Chmielińskiego),

- bieg przez Saharę, Atakamę, Gobi i Antarktydę („4 pustynie. Biegnij i znajdź własną drogę” autorstwa Daniela Lewczuka).

Opisane w serii „Bez granic” wydarzenia wydają się ekstremalne, a wręcz niemożliwe. Okazuje się jednak, że z pomocą odpowiedniej motywacji i wiarą w sensowność podejmowanych działań można wiele. Bohaterowie książek są autentyczni, a zaprezentowane wydarzenia miały miejsce w rzeczywistości. Coś, co wydawało się skrajnym szaleństwem, okazało się mieć bezcenną wartość. Zmieniło sposób postrzegania świata i wniosło dużo radości do codzienności.   

Dzięki serii „Bez granic” nie musimy od razu decydować się na porzucenie naszej dotychczasowej pracy czy miejsca zamieszkania. Możemy po prostu usiąść w fotelu i zaczytać się w przedstawione historie. Uświadomić sobie jak wiele może być pomysłów na życie i że na zmiany nigdy nie jest za późno. Nawet w późnej dorosłości możemy zdecydować się na realizację własnych marzeń!

Ładowanie...