Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Batman Mroczny Rycerz

 (6 produktów)

Batman. Rasa Panów. Mroczny Rycerz. Mistrzowie komiksu

67,29 99,99 zł −33%
Wysyłka dzisiaj

Glina. Batman. Mroczny Rycerz. Tom 4

50,49 75,00 zł −33%
Wysyłka dzisiaj

Nocna trwoga. Batman. Mroczny Rycerz. Tom 1

5/5
50,49 75,00 zł −33%
Wysyłka dzisiaj

Batman. Powrót Mrocznego Rycerza

(okładka twarda)

5/5
60,59 89,99 zł −33%
Wysyłka dzisiaj

Powrót Mrocznego Rycerza. Złote dziecko

(okładka twarda)

4/5
33,69 49,99 zł −33%
Wysyłka dzisiaj

Spirala przemocy. Batman. Mroczny Rycerz. Tom 2

(okładka twarda)

50,49 75,00 zł −33%
Wysyłka dzisiaj

Batman Mroczny Rycerz

Zamaskowany mściciel z Gotham powraca w serii komiksów "Batman Mroczny Rycerz". Fani tej serii mogą już zacierać ręce. Intrygująca fabuła, kreska pozwalająca doskonale wyczuć emocje bohaterów oraz znakomity przekład pozwalają w pełni cieszyć się kolejnymi perypetiami Batmana.

Czym Batman tak zaskarbia sobie serca kolejnych czytelników? Być może to właśnie fakt, że nie posiada on żadnych nadprzyrodzonych mocy, a jego siła wynika tylko i wyłącznie z ciężkich treningów oraz nowoczesnych technologii. Ale od początku. Kim jest Batman?

Młody Bruce Wayne wraz z rodzicami wracał z teatru, kiedy zaatakował ich morderca. Chciał okraść Wayne'ów z naszyjnika oraz innych kosztowności, lecz gdy Thomas stanął w obronie swojej żony Marthy, bandyta zabił ich i uciekł. Bruce został wychowany przez swojego lokaja Alfreda, jednak jego życie nie było już takie samo. Poprzysiągł, że uwolni miasto od zła i postanowił wyruszyć w świat, by nauczyć się sztuk walki.

Gdy powrócił do Gotham, chciał dołączyć do policji, jednak nie zachwyciły go jej metody. Wyćwiczone ciało i umysł to doskonała broń, dlatego też Bruce, chcąc bronić miasta, zdecydował się skryć swą tożsamość pod strojem nietoperza. Wyposażony w najnowsze sprzęty oraz potężny batmobil rozpoczyna swoją krucjatę.

Oto niektóre z zeszytów, które mogą zwrócić uwagę prawdziwych fanów:

  • "Batman. Powrót Mrocznego Rycerza" to chyba jednej z najważniejszych komiksów o obrońcy Gotham City. Kiedy to dawni bohaterowie strzegący miasta znikają, ulicami zaczynają rządzić gangi. Bruce Wayne już od dziesięciu lat nie przybierał maski człowieka-nietoperza. Czuje się stary i zmęczony. Jednak kiedy komisarz Gordon odchodzi na emeryturę, a miastem zaczyna władać gang Mutantów, Wayne nie może już dłużej przyglądać się temu z boku. To legendarny komiks Franka Millera w doskonałym tłumaczeniu.

  • "Batman - mroczny rycerz kontratakuje" długo wyczekiwana kontynuacja zeszytu "Batman. Powrót Mrocznego Rycerza" z pewnością ucieszy fanów uniwersum DC. Z pozoru w Gotham wszystko układa się znakomicie, jednak Batman zdaje sobie sprawę z tego, że jest to wyreżyserowana rzeczywistość, która niewiele ma wspólnego z prawdą. Wraz z Catgirl wypowiadają wojnę siłom zła. W komiksie pojawi się Superman, Wonder Woman, Green Arow i inni bohaterowie ze świata DC.

Ładowanie...