Xi
 • Batman Mroczny Rycerz

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Batman Mroczny Rycerz

    (5 produktów)

   Batman. Mroczny rycerz kontratakuje

   (okładka twarda)

   Batman Mroczny Rycerz, Batman

   62,39 
   Wysyłka 24 godziny

   Spirala przemocy. Batman. Mroczny Rycerz. Tom 2

   (okładka twarda)

   Batman Mroczny Rycerz, Batman

   55,59 
   Wysyłka 24 godziny

   Glina. Batman. Mroczny Rycerz. Tom 4

   (okładka twarda)

   Batman Mroczny Rycerz, Batman

   51,49 
   Wysyłka 24 godziny

   Nocna trwoga. Batman. Mroczny Rycerz. Tom 1

   Batman Mroczny Rycerz, Batman

   51,49 
   Wysyłka 24 godziny

   Batman Mroczny Rycerz

   Zamaskowany mściciel z Gotham powraca w serii komiksów "Batman Mroczny Rycerz". Fani tej serii mogą już zacierać ręce. Intrygująca fabuła, kreska pozwalająca doskonale wyczuć emocje bohaterów oraz znakomity przekład pozwalają w pełni cieszyć się kolejnymi perypetiami Batmana.

   Czym Batman tak zaskarbia sobie serca kolejnych czytelników? Być może to właśnie fakt, że nie posiada on żadnych nadprzyrodzonych mocy, a jego siła wynika tylko i wyłącznie z ciężkich treningów oraz nowoczesnych technologii. Ale od początku. Kim jest Batman?

   Młody Bruce Wayne wraz z rodzicami wracał z teatru, kiedy zaatakował ich morderca. Chciał okraść Wayne'ów z naszyjnika oraz innych kosztowności, lecz gdy Thomas stanął w obronie swojej żony Marthy, bandyta zabił ich i uciekł. Bruce został wychowany przez swojego lokaja Alfreda, jednak jego życie nie było już takie samo. Poprzysiągł, że uwolni miasto od zła i postanowił wyruszyć w świat, by nauczyć się sztuk walki.

   Gdy powrócił do Gotham, chciał dołączyć do policji, jednak nie zachwyciły go jej metody. Wyćwiczone ciało i umysł to doskonała broń, dlatego też Bruce, chcąc bronić miasta, zdecydował się skryć swą tożsamość pod strojem nietoperza. Wyposażony w najnowsze sprzęty oraz potężny batmobil rozpoczyna swoją krucjatę.

   Oto niektóre z zeszytów, które mogą zwrócić uwagę prawdziwych fanów:

   • "Batman. Powrót Mrocznego Rycerza" to chyba jednej z najważniejszych komiksów o obrońcy Gotham City. Kiedy to dawni bohaterowie strzegący miasta znikają, ulicami zaczynają rządzić gangi. Bruce Wayne już od dziesięciu lat nie przybierał maski człowieka-nietoperza. Czuje się stary i zmęczony. Jednak kiedy komisarz Gordon odchodzi na emeryturę, a miastem zaczyna władać gang Mutantów, Wayne nie może już dłużej przyglądać się temu z boku. To legendarny komiks Franka Millera w doskonałym tłumaczeniu.

   • "Batman - mroczny rycerz kontratakuje" długo wyczekiwana kontynuacja zeszytu "Batman. Powrót Mrocznego Rycerza" z pewnością ucieszy fanów uniwersum DC. Z pozoru w Gotham wszystko układa się znakomicie, jednak Batman zdaje sobie sprawę z tego, że jest to wyreżyserowana rzeczywistość, która niewiele ma wspólnego z prawdą. Wraz z Catgirl wypowiadają wojnę siłom zła. W komiksie pojawi się Superman, Wonder Woman, Green Arow i inni bohaterowie ze świata DC.

   Ładowanie...