Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Batman Metal

 (1 produktów)

Zarażeni. Batman, Który się śmieje. Batman Metal. Tom 2

(okładka twarda)

5/5
67,29 99,99 zł −33%
Wysyłka dzisiaj

Batman Metal

Prawdziwa gratka dla fanów komiksów z uniwersum DC – seria „Batman Metal” przyprawia o szybsze bicie serca. Wydana w trzech tomach historia z pewnością poruszy fanów Człowieka-Nietoperza zabierając ich w nowe, nieznane dotąd tereny.

Minęło już 80 lat, odkąd pojawił się pierwszy komiks o Batmanie. Ten bohater tak bliski zwykłym ludziom zawładnął sercami czytelników. Pojawiło się nie tylko mnóstwo komiksów, ale i filmów, książek i seriali na jego temat.

„Mroczne dni” to pierwszy tom serii, który rozpoczyna się od śledztwa w sprawie nieznanego metalu. Metalu pochodzącego z innego świata, który przejawia szereg dziwnych, dość niespotykanych właściwości. Batman odkrywa spisek, który ma na celu stworzenie przejścia, które otwiera drogę do 52 równoległych światów Multiwersum. Światy te na pierwszy rzut oka przypominają nasz, jednak tam historia potoczyła się inaczej, a ich mieszkańcy znacznie różnią się od nas. Mroczne światy i postaci jak z najgorszego koszmaru sennego.

W drugim tomie - „Mroczni Rycerze” Batman odkrywa, że losy Ziemi w równoległym wymiarze nie zbiegają się ze znaną mu rzeczywistością. Liga Sprawiedliwości została wyeliminowana przez Mrocznych Rycerzy. To wykrzywione wersje Bruca Weyna, których losy potoczyły się innymi drogami, sprawiając, że każdy z tytułowych „mrocznych rycerzy” wybrał stronę zła. Rządni władzy i nie znający litości nie spoczywają na laurach i planują atak na kolejny wymiar. Czy Obrońca Gotham zdoła im przeszkodzić i tym samym obronić cała ludzkość?

Tom trzeci „Mroczny wszechświat” to finałowy komiks będący zwieńczeniem serii. Przypadkiem, przez działania Bruce'a Wayne'a do naszego świata przedostaje się potężny Barbatos i upiorne wersje superbohaterów. Sytuacja wydaje się naprawdę beznadziejna – Batman i Supermen zostają schwytani. Na szczęście pozostali herosi starają się im pomóc, zbierając unikalne metale, które mogą przechylić szalę zwycięstwa na ich korzyść.

Wszystkie komiksy z serii „Batman Metal” zostały stworzone z dbałością o najdrobniejsze szczegóły – od wciągającego scenariusza, przez mistrzowskie dialogi, po doskonałe ilustracje. Wszystkie trzy tomy pokazują nieznane dotąd fakty na temat Człowieka-Nietoperza, a cała seria niebywale wstrząsnęła wszystkimi bohaterami uniwersum DC.

Ładowanie...