Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Banda z Burej

 (6 produktów)

Tajemnica fałszywego Mikołaja. Banda z Burej. Tom 2

(okładka miękka)

5/5
21,19 34,90 zł −39%
Wysyłka dzisiaj

Tajemnica piwnicy w bibliotece. Banda z Burej. Tom 1

(okładka twarda)

5/5
23,39 39,90 zł −41%
Wysyłka dzisiaj

Tajemnica piwnicy w bibliotece. Banda z Burej. Tom 1. Audiobook

(okładka etui kartonowe)

23,39 39,90 zł −41%
Wysyłka dzisiaj

Tajemnica lasu. Banda z Burej. Tom 3. Audiobook

(okładka etui kartonowe)

23,39 39,90 zł −41%
Wysyłka dzisiaj

Tajemnica fałszywego Mikołaja. Banda z Burej. Tom 2. Audiobook

(okładka etui kartonowe)

23,39 39,90 zł −41%
Wysyłka dzisiaj

Banda z Burej. Tajemnica Gwiazdy Morza. Audiobook

(okładka twarda)

28,49 39,90 zł −29%
Wysyłka 3 dni robocze

Banda z Burej

Seria niesamowitych przygód dla małych miłośników odkrywania tajemnic!

Seria Banda z Burej to opowieści o grupie dzieci kochającej rozwiązywanie zagadek! Mali detektywi tworzą świetny zespół. Razem poszukują nowych przygód w swojej okolicy, a nie brakuje tu niezbadanych miejsc i dziwnych spraw. Niemal jak kryminały dla dorosłych, te książki dla najmłodszych czytelników potrafią zaskoczyć!

Cała historia ma swój początek w chwili, gdy Wiktor przeprowadza się z rodzicami oraz siostrą do małego miasteczka. To dla niego bardzo trudne przeżycie i na początku nie może znaleźć tutaj przyjaciół. W końcu jednak poznaje Julię, która wprowadza go do swojej grupy, nazywanej Bandą z Burej. Dzieci spotykają się w bibliotece oraz szukają kolejnych tajemnic do rozwiązania! Wkrótce Wiktor znajduje swoje miejsce wśród nowych znajomych, zwłaszcza że miasteczko jest wypełnione przygodami.

Seria Banda z Burej zachęca dziecko do logicznego myślenia, ćwicząc przy tym spostrzegawczość i wyobraźnię. Ponadto opowiada o wartości prawdziwej przyjaźni. Udowadnia, że ludzie o odmiennych osobowościach mogą naprawdę się przyjaźnić oraz świetnie uzupełniać. Magdalena Witkiewicz zaprezentowała młodym czytelnikom już kilka opowieści o przygodach tej wesołej grupy małych detektywów. To znana polska pisarka, tworząca dla dzieci i dorosłych. Zdobyła międzynarodowy rozgłos, a nawet reprezentowała Polskę na Międzynarodowym Festiwalu Literatury Europejskiej w Hanoi. Jej książki zostały wydane w różnych krajach świata, a pisarka zdobyła już kilka nagród za swoją twórczość.

W tej serii czekają przygody:

  • "Banda z Burej. Tajemnica lasu" - razem z grupą sympatycznych przyjaciół odkryjesz tajemnicę okolicznego lasu. Nadchodzi wiosna, a z nią nadciągają nowe tajemnice. Co już wkrótce odkryją mieszkańcy miasteczka?

  • "Banda z Burej. Tajemnica piwnicy w bibliotece" - zainteresowanie dzieci przyciąga piwnica biblioteki, w której się spotykają. Panie bibliotekarki chyba coś ukrywają, a wszystko wskazuje na to, że nawet siostra Wiktora jest zamieszana w sprawę. Z pomocą wyobraźni i pewnego małego psa Banda z Burej podejmuje wyzwanie rozwiązania tej zagadki!

Seria Banda z Burej jest napisana jak prawdziwe kryminały, ale przeznaczone dla najmłodszych odbiorców. Wypełnione tajemnicami opowieści pobudzają ciekawość, zachęcając dziecko do przemyślenia wszystkich wskazówek. Dzięki tym książkom można łatwo spróbować zainteresować dzieci literaturą już od najmłodszych lat. Ponadto opowieści Magdaleny Witkiewicz uczą otwartości i doceniania wartości prawdziwej przyjaźni.

Ładowanie...