Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Bajka dźwiękowa

 (6 produktów)

Mały smok i emocji tłok. Bajka dźwiękowa

(okładka twarda)

30,79 44,99 zł −32%
Wysyłka dzisiaj

Czerwony Kapturek. Bajka dźwiękowa

(okładka twarda)

5/5
30,69 44,99 zł −32%
Wysyłka dzisiaj

Trzy małe świnki. Bajka dźwiękowa

(okładka twarda)

5/5
30,79 44,99 zł −32%
Wysyłka dzisiaj

Kot w butach. Bajka dźwiękowa

(okładka twarda)

5/5
32,69 44,99 zł −27%
Wysyłka dzisiaj

Aladyn. Bajka dźwiękowa

(okładka twarda)

5/5
29,29 44,99 zł −35%
Wysyłka dzisiaj

Księga dżungli. Bajka dźwiękowa

(okładka twarda)

5/5
30,29 44,99 zł −33%
Wysyłka dzisiaj

Bajka dźwiękowa

Seria klasycznych bajek dla najmłodszych dzieci!

Seria "Bajka dźwiękowa" zawiera bajki cenionych pisarzy, które z pewnością znasz również z własnego dzieciństwa. Klasyczne opowieści o trzech świnkach lub Aladynie są naprawdę ponadczasowe i wciąż zyskują wielu małych miłośników. Pięknie ilustrowana bajka wypełniona przygodami sympatycznych bohaterów z pewnością pomoże zasnąć niejednemu dziecku. To znane książki, tym razem prezentowane w wersji wypełnionej ilustracjami najlepszych francuskich ilustratorów. Baśniowe światy czekają na wszystkie dzieci, które przed snem lubią przeglądać oraz czytać wspólnie z rodzicami kolorową książkę.

Ogromną zaletą prezentowej serii są dodatki dźwiękowe, dzięki którym opowieść ożywa i mocno przyciąga uwagę najmłodszego czytelnika. W środku książki można odtwarzać dźwięki pogłębiające nastrój bajki oraz zachęcające do przeczytania całej przygody. To świetna okazja, by zainteresować dzieci książkami. Seria pobudza nie tylko wzrok, ale także słuch! Z pewnością mały czytelnik będzie bardzo zaciekawiony różnymi odgłosami, znakomicie pobudzającymi wyobraźnię. Ponadto dziecko z chęcią powtórzy niejeden dźwięk, ćwicząc w ten sposób język.

Warto zwrócić uwagę również na to, że seria "Bajka dźwiękowa" powstała dzięki współpracy z cenionymi polskimi pisarzami, specjalizującymi się w literaturze dziecięcej. Justyna Bednarek, Emilia Kiereś lub Paweł Pawlak dzięki swoim umiejętnościom na nowo prezentują znane opowieści, w barwny sposób przypominając czytelnikom najciekawsze bajki wszechczasów. Dzięki znakomitej oprawie graficznej, przejrzystemu językowi i dodatkom dźwiękowym dziecko przeżyje niezwykłą literacką przygodę już w najmłodszym wieku. Może zachęci to małego czytelnika do rozwoju zainteresowań literackich? Z pewnością wiele dzieci będzie chciało poznać następną książkę!

W serii "Bajka dźwiękowa" znajdziesz książki:

  • "Trzy małe świnki" - czas na wypełnioną dźwiękami ciekawą przygodę z trzema małymi świnkami! Barwną opowieść prezentuje znana polska pisarka, Justyna Bednarek. Kolorowe ilustracje znakomicie oddają charakter tej bajki.

  • "Księga dżungli" - dzieci bardzo lubią zwierzęta, a w tej książce z pewnością ich nie zabraknie! Tygrysy, małpy, słonie czy niedźwiedzie? Każde dziecko ma jakieś ulubione zwierzę, więc być może znajdzie jego przygody w tej właśnie bajce.

  • "Aladyn" - Paweł Pawlak prezentuje egzotyczną opowieść pełną niesamowitych wydarzeń. Kto nie zna bajki o Aladynie? W tej wersji nie tylko zobaczycie, ale też usłyszycie jego przygodę.

Seria "Bajka dźwiękowa" to znakomita propozycja dla małych dzieci, które dopiero rozpoczynają przygodę z literaturą. Dzięki tym książkom wypełnionym dźwiękami łatwiej zainteresować dziecko opowieścią, a potem zachęcić do pierwszych prób czytania. Niezwykłe ilustracje opracowane przez znakomitych francuskich twórców dodatkowo przykuwają uwagę i ułatwiają wejście w świat barwnej historii, w której nie brakuje przygód oraz niezwykłych postaci. Dzięki tej serii wiele rodzinnych wieczorów będzie niezapomnianych, a wybrane książki staną się ozdobą dziecięcego pokoju. Wspólne czytanie to również świetna okazja, by pogłębiać relacje w rodzinie.

Ładowanie...