Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Antystresowe kolorowanki

 (6 produktów)

Solista, czyli on, ona i jego żona

(okładka miękka)

5/5
25,09 42,99 zł −42%
Wysyłka 24 godziny

Zakochany mózg i inne niezwykłe stany

(okładka miękka)

27,70 44,90 zł −38%
Wysyłka 24 godziny

Jezus mówi do ciebie. Rozważania na każdy dzień

(okładka zintegrowana)

25,12 44,90 zł −44%
Wysyłka 24 godziny

Przy rumuńskim stole. Historie prosto z kuchni

(okładka miękka)

26,21 45,00 zł −42%
Wysyłka 24 godziny

Kolorowanka dla dorosłych - Miłość, pasje, podróże

(okładka miękka)

5,72 8,79 zł −35%
Wysyłka 24 godziny

Wartości. Dlaczego ich potrzebujemy, chociaż...

28,81 45,00 zł −36%
Wysyłka 24 godziny

Antystresowe kolorowanki

Seria rewelacyjnych odstresowujących kolorowanek!

W serii "Antystresowe kolorowanki" znajdziesz ciekawe produkty, dzięki którym łatwo uspokoisz się po ciężkim dniu. Te proste książeczki wypełnione szczegółowymi ilustracjami dają dużo radości i uczą cierpliwości. Kolorując wybrany rysunek, zajmiesz umysł zmęczony rozmyślaniem o poważnych sprawach. Dzięki odstresowującym kolorowankom spokojnie odetchniesz oraz odpoczniesz w kreatywny sposób. Wystarczy wybrać najciekawszy zbiór ilustracji, a następnie kolorować według własnych pomysłów. Rysunki są bardzo szczegółowe, przez co łatwiej pobudzają wyobraźnię i zachęcają do dokładnego przeanalizowania wybranych kolorów. Ponadto rozwijają spostrzegawczość, ponieważ trzeba dokładnie przyjrzeć się każdemu elementowi. Dzięki tym wspaniałym kolorowankom odzyskasz spokój oraz znajdziesz ciekawe zajęcie na wolne popołudnie.

Seria "Antystresowe kolorowanki" jest przeznaczona zwłaszcza dla wszystkich zabieganych osób, które muszą radzić sobie z nerwowymi sytuacjami. Wiele z nich zapewne marzy o chwili spokoju, gdy usiądą przy kubku gorącej kawy w ogrodzie lub w domu i na chwilę oderwą się od codziennych problemów. Wystarczy wtedy wybrać jedną z antystresowych kolorowanek, a następnie zacząć rysować! Farby czy kredki? A może po prostu zwyczajny ołówek? Nieważne, czego użyjesz, by pobudzić swoją wyobraźnię. Najważniejsze, że po prostu będziesz tworzyć relaksujące dzieło! Wykonywanie takiej spokojnej czynności przynosi prawdziwe odprężenie. Wycisza oraz umożliwia uporządkowanie rozbieganych myśli. Wiele osób wybiera kolorowanie po to, by w ciszy przeanalizować różne tematy. To również znakomity sposób na ćwiczenie dostrzegania szczegółów w skomplikowanych obrazach. Dzięki prezentowanej serii znajdziesz zbiór ilustracji wypełnionych ciekawymi kształtami i wzorami.

Oferowane produkty zapewniają dostęp do wspaniałych rysunków, dzięki którym uspokajasz się w przyjemny sposób. Znajdziesz tu zwierzęta, rośliny i inne naturalne formy. Antystresowe kolorowanki mogą również zawierać fantastyczne wzory. Nie ma tu skomplikowanych zasad lub wskazówek. Po prostu wybierasz ulubiony kolor. Możesz użyć farby lub kredek. Wszystko zależy od pomysłu odbiorcy. Natomiast labirynty nie tylko uspokajają, ale także zachęcają do logicznego myślenia. Pokoloruj je, a następnie szukaj odpowiednich dróg! W prezentowanej serii znajdą coś ciekawego również dzieci. Wesołe zwierzątka, dinozaury oraz postacie z bajek zachęcają do rysowania, kolorowania i malowania. To znakomity sposób, by ćwiczyć motorykę ręki, a ponadto spostrzegawczość. Dzięki temu dziecko poznaje świat oraz uczy się wielu nowych umiejętności.

Seria "Antystresowe kolorowanki" to dobra propozycja na nudne popołudnie lub odzyskanie spokoju. Z pewnością znasz osoby, które ciągle muszą coś rysować lub malować. Często na wykładach i spotkaniach wyciągają ołówek, a następnie po prostu zaczynają tworzyć w zeszycie lub notatniku swoje wyjątkowe dzieła. Niektórzy uważają, że dzięki temu łatwiej słucha się im wykładu. Warto wypróbować odstresowujące kolorowanki, ponieważ mogą być idealnym wyborem dla wszystkich podobnych artystów. To produkty wyzwalające wyobraźnię oraz zachęcające do twórczego myślenia. Z pewnością wiele osób doceni dzięki nim własną pomysłowość. Wybierz najciekawszą książkę i rozwijaj swoją twórczość!

Ładowanie...