Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Alles klar Neu

 (3 produktów)

Alles klar Neu

Seria podręczników do języka niemieckiego na poziomie podstawowym!

Alles Klar Neu to seria książek i materiałów edukacyjnych, dzięki którym uczniowie dobrze poznają język niemiecki, a nauczyciele przygotowują lekcje w praktyczny sposób! To podręczniki przeznaczone zwłaszcza dla osób rozpoczynających dopiero swoją przygodę z nauką języka. Dzięki odpowiednio dobranym ćwiczeniom, łatwo zapamiętują prezentowaną tematykę oraz uczą się używać niemieckich zwrotów w różnych codziennych sytuacjach.

Seria Alles Klar Neu to podręczniki napisane w lekkim stylu, które przy pomocy śmiesznych scenek przekazują wiedzę. Pozytywnie wpływając na emocje ucznia, pomagają w skutecznej nauce. Przygotowują do egzaminów maturalnych, prowadząc również do poziomu B1 w Europejskim Systemie Opisu Kształcenia Językowego. Przejrzysty podział na rozdziały tematyczne ułatwia odszukanie wybranej tematyki i przypomnienie sobie najważniejszych informacji. Będą to tematy: szkoła oraz oceny, zawody i związane z nimi czynności, nauka oraz technika, życie rodzinne i towarzyskie, uczucia oraz relacje międzyludzkie, zdrowie i niepełnosprawność, państwo oraz społeczeństwo, kraje z językiem niemieckim i podróże oraz turystyka.

Nowe wydanie książek z tej serii zostało przygotowane zgodnie z wymaganiami, dotyczącymi podręczników wieloletnich. Ponadto prezentowana wiedza jest uzupełniona przez odpowiadające podręcznikom zbiory ćwiczeń, przy pomocy których w praktyczny sposób uczniowie rozwijają swoje umiejętności językowe. Nawiązują one do tematów poznawanych dzięki podręcznikowi, dodatkowo utrwalając wiedzę.

W tej serii znajdziesz:

Dzięki tej serii otrzymujesz podręczniki i zbiory ćwiczeń przygotowane do odpowiadania na wymagania szkolnej podstawy programowej. Szeroka tematyka umożliwia poznawanie słownictwa dotyczącego różnych codziennych sytuacji oraz najczęściej spotykanych elementów otoczenia. Dzięki odpowiednio opracowanym ćwiczeniom możesz wykonywać zadania bezpośrednio nawiązujące do zawartości podręczników, ucząc się w bardzo uporządkowany sposób.

Ładowanie...