Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Akademia Mądrego Dziecka. Pudełko pełne zabawy

 (2 produktów)

Zwierzęta. Pudełko pełne zabawy. Akademia mądrego dziecka

(okładka zintegrowana)

5/5
27,71 39,99 zł −31%
Wysyłka 2 dni robocze

Pojazdy. Pudełko pełne zabawy. Akademia mądrego dziecka

(okładka zintegrowana)

5/5
24,81 39,99 zł −38%
Wysyłka 24 godziny

Akademia Mądrego Dziecka. Pudełko pełne zabawy

"Pudełko pełne zabawy" to zestawy dla dzieci, zawierające książeczkę z rymowankami oraz dwustronne, łatwe do układania puzzle. Na podstawie zabawnych wierszyków dziecko może wybrać klocki i ułożyć z nich obrazki.

Każdy obrazek składa się z 8 elementów. Zestaw pozytywnie wpływa na rozwój dziecka: czytanie wierszyków poszerza zasób słownictwa i rozwija wyobraźnię, a puzzle rozwijają motorykę małą, czyli pomagają ćwiczyć sprawność rąk, chwytność palców i precyzję ruchów.

"Pudełka pełne zabawy" ukazują się w cyklu "Akademia Mądrego Dziecka" - serii publikacji dla najmłodszych dzieci w różnych kształtach i formatach, które zachęcają do nauki przez zabawę. Każda publikacja (książeczki, puzzle, kolorowanki etc.) to wspaniała rozrywka wspomagająca rozwój dwulatków i trzylatków. Kartonowe książeczki z wyciętymi kształtami, ruchomymi obrazkami, a także proste kolorowanki dla maluchów, barwne wydzieranki czy książeczki ze zmywalnym pisakiem świetnie rozwijają zdolności manualne, a przy okazji poruszają bliskie maluchom tematy i zaspokajają ich ciekawość. Wspólne czytanie z dzieckiem pomaga rozwijać wyobraźnię oraz wzbogaca słownictwo.

W zestawie "Pudełka pełnego zabawy" znajduje się tekturowe pudełko, książka z rymowanymi wierszykami, 32 kawałki puzzli, a także tackę, na której dziecko z łatwością ułoży elementy. Puzzle wykonane są grubej tektury, są wielkości 17x3 cm, po ułożeniu obrazki mają 24 cm. Puzzle sprzyjają rozwojowi zdolności manualnych i pracy nad precyzją ruchów, a także ćwiczeniu koncentracji.

Autorem serii jest Zbigniew Dmitroca – poeta, bajkopisarz, tłumacz i satyryk. Autor pięciu tomików wierszy i ponad czterdziestu książek dla dzieci. Twórca i aktor Jednoosobowej Trupy Kukiełkowej „Teatrzyk jak się patrzy”. Jego wiersz dla dzieci „Królik somnambulik” został przełożony na jedenaście języków europejskich. Największym powodzeniem cieszy się „Baba Jaga na deskorolce”. Ilustracje stworzyła Marzenna Dobrowolska.

W serii "Pudełko pełne zabawy", wydanej przez Harper Collins Kids, ukazały się dotychczas:

"Pojazdy" - proste, kolorowe i dwustronne ilustracje przedstawiające osiem pojazdów: wóz strażacki, samolot, auto, pociąg, żaglówkę, koparkę, rakietę, statek.

"Zwierzęta" – tu w głównej roli występują zwierzęta – tygrys, żyrafa, krokodyl, małpa, słoń, zebra, lew. Puzzle i wierszyki dla młodych miłośników zwierząt.

Ładowanie...