Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Akademia Mądrego Dziecka. Kolorowy świat

 (4 produktów)

W gospodarstwie. Akademia mądrego dziecka

(okładka całokartonowa)

5/5
22,98 29,99 zł −23%
Wysyłka 24 godziny

W przedszkolu. Akademia mądrego dziecka

(okładka całokartonowa)

5/5
22,04 29,99 zł −27%
Wysyłka 24 godziny

Pojazdy. Akademia mądrego dziecka

(okładka całokartonowa)

5/5
20,67 29,99 zł −31%
Wysyłka 24 godziny

Małe zwierzęta. Kolorowy świat. Akademia mądrego dziecka

(okładka całokartonowa)

5/5
20,67 29,99 zł −31%
Wysyłka 24 godziny

Akademia Mądrego Dziecka. Kolorowy świat

Rozwój dziecka to jedno z najważniejszych zadań do wykonania. Seria „Akademia mądrego dziecka. Kolorowy świat” to znakomita propozycja wspierająca rodziców w tej ważnej misji. Książeczki są pełne dobrych treści, dzieci mają możliwość poznania nowych słów, bawią się ruchomymi elementami, przy okazji ćwicząc sprawność manualną i spostrzegawczość.

Twarde kartonowe strony, żywe kolory i przepiękne ilustracje sprawiają, że maluszki chętnie przeglądają książeczki. Dodając do tego ruchome elementy, rodzice otrzymują idealny sposób na przekazanie wiedzy poprzez naukę. Każda z książeczek nie tylko ułatwia przyswojenie danego tematu, ale też wymaga od dziecka zaangażowania, ponieważ czytając musi ono wykonywać powierzone mu zadania. Czasami jest to odnalezienie brakującego elementu, czasami maluch musi poruszyć obrazkiem, tak żeby dana postać wykonała opisaną czynność, np. kurczątko potrzebuje pomocy w przebiciu się przez skorupkę.

Książki z serii „Akademia mądrego dziecka. Kolorowy świat” są dedykowane dzieciom w wieku od 2 do 4 lat. Świetnie wspomagają ich rozwój, a także zaspokajają ich ciekawość, dokładnie wyjaśniając ważne dla nich tematy. Różnorodność serii sprawia, że znajdziesz książkę odpowiadającą zainteresowaniom malucha. Ruchome elementy pozwalają im spojrzeć na książkę z innej perspektywy, zauważając, że w czytaniu kryje się znakomita zabawa.

W serii „Akademia mądrego dziecka. Kolorowy świat” ukazały się takie książki jak:

  • „W gospodarstwie” kartka po kartce dziecko ma okazję zobaczyć, jak wygląda życie na wsi, a także jakie zwierzęta można spotkać w gospodarstwie.

  • „Pojazdy” doskonała propozycja dla młodych miłośników motoryzacji. Wewnątrz znajdują się nie tylko klasyczne samochody, ale i pojazdy specjalne, takie jak np. straż pożarna. Ciekawe informacje, oraz możliwość „ożywienia” obrazka za pomocą jednego ruchu sprawia, że będzie to ulubiona książeczka Twojego dziecka.

  • „Małe zwierzęta” książeczka opowiada o życiu małych zwierząt, takich jak pszczoła, motyl, żaba, czy też ślimak. W prosty sposób pozawala pokazać, jak wyglądają kolejne etapy rozwoju motyla, czy też wytłumaczyć, dlaczego pszczoły są tak ważne.

  • „W przedszkolu” - książka ta doskonale nadaje się dla dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z przedszkolem. Wewnątrz w prosty sposób został opisany plan dnia każdego przedszkolaka, co pozwoli dziecku oswoić się z nową sytuacją.

Ładowanie...