Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Akademia Mądrego Dziecka. 100 pierwszych słów

 (0 produktów)

Przykro nam, ta seria nie zawiera żadnych produktów.

Akademia Mądrego Dziecka. 100 pierwszych słów

Bardzo ważne jest jak najwcześniejsze zapoznawanie dziecka z książkami. Już z kilkumiesięcznym maluchem możemy spędzać czas, przeglądając obrazkowe książeczki i opowiadając o tym, co widzimy na poszczególnych stronach. Taki sposób spędzania czasu wzmacnia więź a także rozwija poznawcze zdolności.

Seria „Akademia Mądrego Dziecka. 100 pierwszych słów" jest wartościową kolekcją książeczek niewielkich rozmiarów, które z pewnością urozmaicą wiele chwil z maluchem. Publikacje zaopatrzone są w atrakcyjne okienka, dzięki którym poznawanie świata przez dziecko jest bardzo atrakcyjne. Książeczki mają formę kartonowego boardbooka, do którego z pewnością maluchy będą wielokrotnie chciały wracać.

Przeglądanie książeczek z serii „Akademia Mądrego Dziecka. 100 pierwszych słów" jest świetną zabawą! A przy okazji dziecko tak wiele się uczy! Maluch poznaje świat, nowe słowa, ćwiczy zdolności manualne, otwierając i zamykając okienka, a także uczy się koncentracji. Edukacyjny charakter kontaktu z książkami jest bezcenny!

W serii „Akademia Mądrego Dziecka. 100 pierwszych słów" znajdziemy następujące tytuły:

Dzieci w swojej naturze mają nieustanną chęć rozwoju. Wszystko je ciekawi. Od najmłodszych lat poznają świat i prawa nim rządzące. Książki są świetną pomocą - odpowiedzią na te duże zainteresowania dzieci. Seria „Akademia Mądrego Dziecka. 100 pierwszych słów" w atrakcyjny sposób systematyzuje wiedzę, a jednocześnie motywuje do dalszych odkryć. Kolorowe zdjęcia i obrazki podobają się dzieciom i zachęcają do ponownej lektury. Z czasem z pewnością dziecko samo zacznie nazywać pokazane na ilustracjach przedmioty czy zwierzęta. Być może będzie tworzyło własne opowiadania na podstawie tego, co zobaczy w książce? Albo podzieli się własnymi przemyśleniami na tematy przedstawione na obrazkach?

Ładowanie...