Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Akademia Kici Koci

 (2 produktów)

Kolory. Akademia Kici Koci

(okładka twarda)

19,38 29,00 zł −33%
Wysyłka 24 godziny

Pojazdy. Akademia Kici Koci

(okładka twarda)

19,38 29,00 zł −33%
Wysyłka 24 godziny

Akademia Kici Koci

Sympatyczna Kicia Kocia to bohaterka kochanych przez najmłodszych książeczek autorstwa Anity Głowińskiej. Uśmiechnięta kotka odkrywa świat i mierzy się z codziennymi wyzwaniami, podobnymi do tych, które spotykają codziennie wiernych czytelników i przyjaciół Kici Koci. W przemierzaniu świata i eksplorowaniu jego tajemnic pomagają Kici jej opiekunowie i przyjaciele - Pacek, Adelka i Julianek.

"Akademia Kici Koci" to nowa czytelnicza seria dla najmłodszych dzieci z tą ulubioną przez maluchy bohaterką pod hasłem "Wiem, rozumiem". W książeczkach "Akademia Kici Koci" Kicia Kocia i jej brat Nunuś wskazują dzieciom jak rozróżniać kolory, zwierzęta, kształty, przeciwieństwa czy emocje. Wydawnictwo Media Rodzina zapowiada, że w kolejnych tytułach pojawi się również wątek słówek angielskich - Kicia Kocia zajmie się nauką prostych słów, oznaczających rzeczy z najbliższego otoczenia dziecka.

"Akademia Kici Koci" to miłe obrazki i prosty tekst, a dzięki niewielkim wymiarom i kartonowym stronom dziecko może samodzielnie przeglądać książeczki, które długo będą przyciągać jego zainteresowanie. Pomagają w tym żywe kolory rysunków, będących charakterystycznymi dla tej serii. Teksty są krótkie i proste, będą przydatne dla starszych dzieci, które mogą je śledzić, ucząc się literek i czytania.

W serii "Akademia Kici Koci" ukazały się dotychczas:

- "Kolory" - Kicia Kocia i Nunuś zapraszają do wielobarwnej zabawy z kolorami wokół nas! Wyraziste barwy pozwolą dzieciom zapamiętać kolory. Każde dwie strony poświęcone są jednemu kolorowi i przedstawiają przedmioty tego koloru i pokazują Kicię Kocię i Nunusia korzystających z nich w czasie codziennej zabawy i czynności.

- "Pojazdy" - Nunuś i jego siostra rozpoznają pojazdy - motocykl, wóz strażacki, karetkę, tramwaj i inne. Każdy z tych pojazdów jest używany przez różne osoby i instytucje, książeczka uczy dzieci rozpoznawania ich. A do tego każdy pojazd wydaje charakterystyczny dźwięk, co jest dodatkową frajdą dla młodych czytelników!

Na tę popularną serię książek dla dzieci składają się liczne formaty. Są to kwadratowe książeczki z Kicią Kocią w roli głównej, kartonowe proste historyjki o Nunusiu czy zeszyty do czytania, bazgrania i kolorowania. Dziecięcym hitem stały się książki z okienkami do odkrywania ukrytych niespodzianek. Kicia Kocia to również maskotki i inne zabawki z sympatycznymi bohaterami.

Ładowanie...