Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Adwentowa

 (0 produktów)

Przykro nam, ta seria nie zawiera żadnych produktów.

Adwentowa

Seria opowieści do czytania przed świętami!

Adwentowa to wyjątkowa seria, w której mali czytelnicy znajdują opowieści idealne do czytania w okresie przedświątecznym, gdy już nie można się doczekać nadchodzących świąt. Oferowane pozycje znakomicie wprowadzają w świąteczny nastrój, a sympatyczni bohaterowie barwnych książek wyjaśniają znaczenie uniwersalnych wartości. To historie o szacunku do innych ludzi, miłości, przyjaźni i spełnieniu marzeń. Z pewnością nie zabraknie okazji do wzruszeń oraz nostalgicznych wspomnień poprzednich świąt. Wyjątkowa seria zaprasza czytelników w baśniowy świat dzieciństwa, gdzie wszystko może się zdarzyć!

Książkę adwentową podzielono na rozdziały w taki sposób, by przed świętami można było czytać każdego dnia jedną opowieść. To świetna odmiana od adwentowych czekoladek! Dziecko nie objada się słodyczami, a po prostu codziennie czyta następny rozdział nastrojowej opowieści. Warto zwrócić uwagę również na wyjątkową oprawę graficzną książek. Piękne ilustracje w wyrazistym stylu po prostu zapraszają czytelnika do zapoznania się z wszystkimi przygodami książkowych bohaterów. Język jest przyjazny i łatwo zrozumiały dla dziecka, więc opowieść nie sprawia problemów nawet najmłodszym czytelnikom. To również znakomita okazja, by przypomnieć dzieciom o znaczeniu świątecznych tradycji. Książki z tej serii sprawią, że grudniowe wieczory będą naprawdę ciekawe!

Natomiast dla dorosłych książki z tej serii będą wspaniałym powrotem w czasy dzieciństwa. Czytając wybrane rozdziały z dziećmi, rodzice z pewnością przypomną sobie klasyczne opowieści wigilijne. Tradycyjna tematyka towarzyszy tu wyjątkowemu nastrojowi przedświątecznemu. Bohaterowie książek również przygotowują się na przyjście świąt, ale to oczekiwanie jest też okazją do wielu ciekawych przygód. Ciepłe opowieści przede wszystkim jednak przypominają czytelnikom, że w tym czasie najważniejsza jest bliskość, pomoc potrzebującym i otwartość na problemy innych ludzi. Dzięki temu autorzy zwracają uwagę, że okres przedświąteczny to nie tylko kolorowe ozdoby, prezenty oraz zakupy. To czas, w którym powinno się przede wszystkim dostrzec drugiego człowieka.

W tej serii znajdziesz:

  • "Jak ratowaliśmy Wigilię" - ta adwentowa książka zawiera opowieść podzieloną na 26 rozdziałów, przygotowujących dzieci na nadejście świąt. Krótkie teksty są uzupełnione o piękne ilustracje, podkreślające przedświąteczny nastrój. Ponadto kolorowa pozycja pięknie prezentuje się na półce. Książka opowiada o przygodach małego Tima, który razem z przyjaciółmi musi zaopiekować się pewną nietypową kartką z kalendarza i uratować zagrożone święta.

Seria Adwentowa przypomina dzieciom o ważnych wartościach i z odpowiednim wyczuciem opowiada o problemach współczesnego świata. Podkreśla, jak ważne są bliskie osoby oraz dlaczego trzeba docenić chwile spędzone z rodziną. Dzięki tym książkom łatwo wprowadzicie się w świąteczny nastrój, a grudniowe wieczory będą niezapomniane. Pięknie ilustrowane opowieści z pewnością zachwycą dzieci, a nawet dorosłych.

Ładowanie...