Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

3 bajeczki przed snem

 (4 produktów)

Muminki. 3 bajeczki przed snem

(okładka twarda)

5/5
20,34 29,99 zł −32%
Wysyłka 24 godziny

Masza i Niedźwiedź. 3 bajeczki przed snem

(okładka twarda)

20,34 29,99 zł −32%
Wysyłka 24 godziny

Tomek i przyjaciele. 3 bajeczki przed snem

(okładka twarda)

5/5
20,34 29,99 zł −32%
Wysyłka 24 godziny

Smerfy. 3 bajeczki przed snem

(okładka twarda)

20,34 29,99 zł −32%
Wysyłka 24 godziny

3 bajeczki przed snem

Wspaniała seria dla małych miłośników czytania przed snem!

Lubicie wspólne czytanie bajek przed zaśnięciem? Teraz możecie skorzystać z fantastycznej serii, przedstawiającej przygody lubianych przez dzieci bohaterów, których poznały w popularnych serialach animowanych! Co najbardziej wyróżnia te książki? Są nie tylko kolorowe, wesołe i pełne zaskakujących zwrotów akcji, ale dodatkowo naprawdę świecą w ciemnościach!

Po prostu idealnie sprawdzają się podczas czytania przed snem. Wieczorna bajka będzie dla dziecka jeszcze ciekawsza. Z pewnością łatwiej przyciągnie uwagę! To świetna szansa, by dodatkowo zainteresować dzieci książką. Dzięki temu wieczorne czytanie na długo zapadnie w pamięć. Wystarczy naświetlić okładkę pod lampą lub w świetle dziennym, a potem można już zaprezentować wspaniały efekt.

Ponadto wytrzymałe książki mają zaokrąglone kartki, by dłużej dało się nimi cieszyć oraz bezpieczniej je oglądać. Piękne ilustracje pełne kolorów dobrze nawiązują do stylu znanego z ulubionego serialu. Dzięki temu każdy prawdziwy miłośnik wybranych postaci łatwo polubi nową opowieść. W środku książki znajdziecie nawet 3 osobne opowieści, więc możecie od razu poznać więcej różnych przygód bohaterów Każda z nich to okazja do przedyskutowania wielu spraw z codziennego życia. Dzięki temu dziecko przypomina sobie, jak ważne są uniwersalne wartości. Zobaczcie, co tym razem spotkało wesołych bohaterów w "3 bajeczkach przed snem". Efekt wieczornego czytania z tą serią będzie niesamowity!

W tej serii czekają:

  • "Muminki" - kto nie zna tej niezwykłej rodziny, która zamieszkuje baśniową dolinę! Tym razem poznacie 3 nowe opowieści o tych postaciach, a będą to prawdziwe zagadki detektywistyczne. Trzeba będzie trochę pomyśleć i poszukać wskazówek, by odkryć rozwiązanie tajemniczych spraw!

  • "Masza i Niedźwiedź" - niesamowicie popularni bohaterowie pojawiają się również w wersji książkowej. Tym razem Maszę oraz jej leśnych przyjaciół czeka prawdziwa wyprawa w góry, a nawet lot samolotem! Wesołe opowieści po raz kolejny udowadniają, że z nimi chyba nie można się nudzić.

  • "Smerfy" - mali bohaterowie z klasycznego serialu animowanego powracają w niesamowitych przygodach, podczas których będą musieli pokonać wiele przeciwności, a także odkryć wspaniałe miejsca baśniowej krainy. Spotykają nowych i starych przyjaciół, znów zaskakując opowieściami pełnymi radości oraz mądrych porad.

Seria "3 bajeczki przed snem" to świetna okazja, by spotkać ulubionych bohaterów tym razem w książkach, a nie w telewizji. Dzięki wyjątkowej formie każdej książki możesz zainteresować dziecko literaturą i porozmawiać z nim na wiele ciekawych tematów. Wspólne czytanie to coś, co zawsze będziecie pamiętać!

Ładowanie...