Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

1001...

 (5 produktów)

1001 filmów, które musisz zobaczyć

5/5
74,52 119,00 zł −37%
Wysyłka 2 dni robocze

1001 wynalazków, które zmieniły świat

(okładka miękka)

71,89 119,00 zł −40%
Wysyłka 2 dni robocze

1001 idei, które zmieniły nasz sposób myślenia

(okładka miękka)

71,89 119,00 zł −40%
Wysyłka 2 dni robocze

1001 win, których warto spróbować

(okładka miękka)

68,99 119,00 zł −42%
Wysyłka 2 dni robocze

1001 seriali, które musisz obejrzeć

(okładka miękka)

5/5
71,89 119,00 zł −40%
Wysyłka 2 dni robocze

1001...

Poznaj 1001 sposobów na lepsze spędzenie czasu!

Wybór odpowiedniej rozrywki nie jest wcale prostym zadaniem. Zewsząd jesteśmy bombardowani ogromem informacji, z których ciężko wybrać te wartościowe. Jest wiele rzeczy, jakie powinno się poznać lub zobaczyć. Jak wybrać dokonać właściwego wyboru i nie trwonić cennego czasu? Co więcej, jak nie przegapić czegoś, co jest wręcz obowiązkową pozycją, aby zabłysnąć w towarzystwie lub uniknąć świecenia oczami, gdy inni zawzięcie dyskutują o kolejnym genialnym filmie, znakomitym serialu oraz doskonałym gatunku wina. Nic prostszego!

Seria "1001..." to zbiór wyselekcjonowanych treści, które stanowią listę rzeczy, z którymi warto się zapoznać, aby poszerzyć swoje horyzonty w różnych dziedzinach nauki i kultury. Wśród nich znajdują się między innymi:

  • "1001 filmów, które musisz zobaczyć" - pozycja zawiera krótki przegląd historii kinematografii, opisujący dzieła przełomowe oraz produkcje, które zyskały ogromną popularność wśród widzów i na stałe weszły do kanonu największych dzieł, obowiązkowych dla każdego miłośnika filmów. Aktualne wydanie zostało rozszerzone o produkcje, które powstawały aż do roku 2019.

  • "1001 seriali, które musisz obejrzeć" - ostatnie lata obfitowały w doskonałe seriale, które swoją produkcją i obsadą dorównywały najznamienitszym hitom kinowym. Wiele z nich, jak np. kultowe: Gra o Tron, Doktor House czy też Breaking Bad, zawładnęły wyobraźnią widzów i na stałe zyskały swoje miejsce w popkulturze. Sprawdź, co jeszcze musisz obejrzeć!

  • "1001 idei, które zmieniły nasze myślenie" - prezentuje najważniejsze myśli i poglądy, które na przestrzeni wieków budowały ludzie postrzeganie świata. Człowiek od zarania dziejów nieustannie dążył do rozwoju i znalezienia odpowiedzi na ważne pytania egzystencjalne. W tej publikacji, w sposób chronologiczny zostały poruszone najważniejsze idee - nauki, sztuki, religii i wielu innych dziedzin, które miały wpływ na przyszłe pokolenia.

  • "1001 wynalazków, które zmieniły świat" - od wynalezienia koła do samochodów elektrycznych, donów i innych wytworów ludzkiej myśli technologicznej. Każdy koneser nowinek i postępu znajdzie coś dla siebie!

  • "1001 fotografii, które musisz zobaczyć" - zapierająca dech w piersiach galeria najważniejszych zdjęć ostatnich lat. Zapis chwil -wstrząsających i pięknych, które szokują i pobudzają do refleksji. Każda strona opatrzona jest opisem z informacją o autorze, miejscu wykonania i danych technicznych.

  • "1001 win, których warto spróbować" - przegląd po znamienitych trunkach, których warto spróbować przynajmniej raz w życiu. Jak wybrać spośród tysięcy? Co cena mówi o danej butelce? Odpowiedzi na te i inne pytania z pewnością zaciekawią nie tylko znawców, ale również nowicjuszy.

  • "1001 albumów muzycznych. Historia muzyki rozrywkowej" - przekrojowe spojrzenie, na najbardziej wartych uwagi artystów od lat 50. XX w. aż po rok 2017, wybranych przez cenionych dziennikarzy muzycznych.

Każde wydanie jest wzbogacone o niezwykłe fotografie, które stanowią prawdziwą gratkę dla kolekcjonerów. Szereg opisów i ciekawostek w danej dziedzinie, z pewnością poszerzy wiedzę i światopogląd czytelnika.

Ładowanie...