Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

100 zabaw

 (2 produktów)

101 zabaw. Nauka przez zabawę

(okładka miękka)

5/5
12,39 19,95 zł −38%
Wysyłka dzisiaj

100 zabaw. Nauka przez zabawę

5/5
13,09 19,95 zł −34%
Wysyłka dzisiaj

100 zabaw

Seria "100 zabaw"

Ta wspaniała seria wydawnicza nie tylko rozwija dziecięca wyobraźnię i uczy logicznego myślenia, ale także dostarcza wiele radości! Głównym zadaniem "100 zabaw" jest nauczenie dziecka nowych umiejętności, które przydadzą się później w szkole, poprzez wykonywanie różnych ćwiczeń, rozwiązywanie zagadek oraz proponowanie gier. Opisy i barwne ilustracje poszczególnych zadań ułatwiają ich wykonywanie, a także dodatkowo przykuwają uwagę dzieci. Co znajdziecie w środku książek z tej niezwykłej serii?

"100 zabaw" proponuje każdemu dziecku mnóstwo wyzwań oraz zagadek, które wystarczą na wiele godzin! Labirynty, wyszukiwanie różnic, łączenie elementów i dopasowywanie kolorów zastały pogrupowane zgodnie z poziomem trudności, który łatwo informuje rodziców, dla kogo dane zadanie będzie odpowiednie. W zestawie znajdziecie również naklejki, dodatkowo zachęcające dzieci do podjęcia następnego wyzwania z listy. Daje to możliwość zainteresowania dziecka nauką, dzięki wykonywaniu zadań oraz rozwiązywaniu różnych zagadek. Ćwiczenia w przejrzysty sposób informują, jakie umiejętności rozwijają dzięki nim dzieci.

  • "101 zabaw. Nauka przez zabawę" - ta książka zawiera labirynty i zagadki logiczne, które pomagają w ćwiczeniu spostrzegawczości oraz analitycznego sposobu myślenia. Szczegółowe ilustracje ułatwiają dziecku wykonywanie poleceń, a odpowiednie elementy graficzne informują rodziców o poziomie trudności wyzwania. Do książki dołączono również naklejki.

  • "100 zabaw. Nauka przez zabawę" - ta książka została przeznaczona dla dzieci w wieku 2-6 lat. Skupia się nie tylko rozwoju intelektualnym, ale również na ćwiczeniu zdolności manualnych. Dopasowywanie, rysowanie i odpowiednie ustawianie różnych elementów pomoże dziecku podczas pierwszych prób pisania.

  • "100 zabaw dla dzieci 3-letnich" - to głównie pomysły na twórcze spędzanie czasu z dzieckiem w wieku 3 lat. Barwne ilustracje (informujące również o ćwiczonych umiejętnościach) pomagają w zorganizowaniu gier artystycznych, słownych oraz towarzyskich. To książka bardzo mocno stawiająca na rozwój wyobraźni i pomysłowości, a także ucząca współpracy z innymi ludźmi oraz odpowiednich reakcji społecznych. Dzięki temu dziecko może nie tylko rozwijać własne pomysły, ale także prezentować je innym dzieciom.

Książki z serii "100 zabaw" to świetna okazja do wspólnego spędzania czasu z całą rodziną i uczenia dziecka nowych umiejętności w przyjazny oraz wesoły sposób.

Ładowanie...