Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   100 zabaw

    (2 produktów)

   101 zabaw. Nauka przez zabawę

   (okładka miękka)

   100 zabaw

   12,59 
   Wysyłka dzisiaj

   100 zabaw. Nauka przez zabawę

   100 zabaw

   13,89 
   Wysyłka dzisiaj

   100 zabaw

   Seria "100 zabaw"

   Ta wspaniała seria wydawnicza nie tylko rozwija dziecięca wyobraźnię i uczy logicznego myślenia, ale także dostarcza wiele radości! Głównym zadaniem "100 zabaw" jest nauczenie dziecka nowych umiejętności, które przydadzą się później w szkole, poprzez wykonywanie różnych ćwiczeń, rozwiązywanie zagadek oraz proponowanie gier. Opisy i barwne ilustracje poszczególnych zadań ułatwiają ich wykonywanie, a także dodatkowo przykuwają uwagę dzieci. Co znajdziecie w środku książek z tej niezwykłej serii?

   "100 zabaw" proponuje każdemu dziecku mnóstwo wyzwań oraz zagadek, które wystarczą na wiele godzin! Labirynty, wyszukiwanie różnic, łączenie elementów i dopasowywanie kolorów zastały pogrupowane zgodnie z poziomem trudności, który łatwo informuje rodziców, dla kogo dane zadanie będzie odpowiednie. W zestawie znajdziecie również naklejki, dodatkowo zachęcające dzieci do podjęcia następnego wyzwania z listy. Daje to możliwość zainteresowania dziecka nauką, dzięki wykonywaniu zadań oraz rozwiązywaniu różnych zagadek. Ćwiczenia w przejrzysty sposób informują, jakie umiejętności rozwijają dzięki nim dzieci.

   • "101 zabaw. Nauka przez zabawę" - ta książka zawiera labirynty i zagadki logiczne, które pomagają w ćwiczeniu spostrzegawczości oraz analitycznego sposobu myślenia. Szczegółowe ilustracje ułatwiają dziecku wykonywanie poleceń, a odpowiednie elementy graficzne informują rodziców o poziomie trudności wyzwania. Do książki dołączono również naklejki.

   • "100 zabaw. Nauka przez zabawę" - ta książka została przeznaczona dla dzieci w wieku 2-6 lat. Skupia się nie tylko rozwoju intelektualnym, ale również na ćwiczeniu zdolności manualnych. Dopasowywanie, rysowanie i odpowiednie ustawianie różnych elementów pomoże dziecku podczas pierwszych prób pisania.

   • "100 zabaw dla dzieci 3-letnich" - to głównie pomysły na twórcze spędzanie czasu z dzieckiem w wieku 3 lat. Barwne ilustracje (informujące również o ćwiczonych umiejętnościach) pomagają w zorganizowaniu gier artystycznych, słownych oraz towarzyskich. To książka bardzo mocno stawiająca na rozwój wyobraźni i pomysłowości, a także ucząca współpracy z innymi ludźmi oraz odpowiednich reakcji społecznych. Dzięki temu dziecko może nie tylko rozwijać własne pomysły, ale także prezentować je innym dzieciom.

   Książki z serii "100 zabaw" to świetna okazja do wspólnego spędzania czasu z całą rodziną i uczenia dziecka nowych umiejętności w przyjazny oraz wesoły sposób.

   Ładowanie...