Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

100 pierwszych słów

 (4 produktów)

Bing. 100 pierwszych słów

(okładka twarda)

4/5
10,84 14,99 zł −28%
Wysyłka 24 godziny

Masza i Niedźwiedź. 100 pierwszych słów

(okładka twarda)

5/5
10,84 14,99 zł −28%
Wysyłka 24 godziny

Tomek i przyjaciele. 100 pierwszych słów

(okładka całokartonowa)

10,84 14,99 zł −28%
Wysyłka 24 godziny

Smerfy. 100 pierwszych słów

(okładka twarda)

10,84 14,99 zł −28%
Wysyłka 24 godziny

100 pierwszych słów

Kolorowa seria do nauki pierwszych słów!

Wraz z ulubionymi dziecięcymi bohaterami naucz swoje dziecko pierwszych słów! Ćwiczcie razem z Bingiem, Smerfami lub Maszą i Niedźwiedziem. Seria "100 pierwszych słów" to książki pełne kolorowych ilustracji, które ułatwiają naukę mowy. Poznawane wyrazy łatwiej zapamiętać, gdy nauczycielami są wesołe Smerfy, dobrze znane z popularnych filmów! Razem z nimi będziecie odkrywać świat oraz wesoło odczytywać różne teksty.

To świetna okazja, by lubiani przez dzieci i dorosłych bohaterowie pomogli w ćwiczeniu nowych umiejętności. Kolorowe oraz wypełnione szczegółami ilustracje dodatkowo zachęcają do nauki. W każdej książce nie zabraknie przygód! Z pewnością będzie tu też wystarczająco dużo nazw i innych ciekawych słów. Zwierzęta, rośliny, przedmioty, sprzęt, pojazdy oraz wiele niesamowitych miejsc już czekają na każde dziecko, by nauczyło się je nazywać! Twarde kartonowe kartki i trwała okładka sprawiają, że wybrana pozycja przetrwa niejedną dziecięcą przygodę. Nieduże książki można z łatwością zabrać ze sobą, gdy wyruszacie nawet na daleką wycieczkę. W tej serii znów spotkacie ulubionych bohaterów, z którymi zawsze jest ciekawie!

Do serii "100 pierwszych słów" należą książki:

  • "Bing. 100 pierwszych słów" - wesoły królik zawsze ma coś ciekawego do odkrycia i zaprezentowania. Tak samo jak najmłodsze dzieci, również dopiero poznaje świat, ucząc się przy tym nowych umiejętności. Tym razem zapewnia pomoc podczas ćwiczenia mowy!

  • "Smerfy. 100 pierwszych słów" - klasyczni bajkowi bohaterowie, których nie trzeba chyba nikomu przedstawiać! Nauka z nimi to zawsze niesamowita przygoda. Na pewno nie zabraknie tu fantastycznych miejsc oraz postaci.

  • "Disney Księżniczka. 100 pierwszych słów" - słynne księżniczki Disneya przybywają z pomocą, by uczyć nazw przedmiotów, zwierząt i roślin. 10 różnych światów już czeka, by dzieci mogły znów je odwiedzić, a przy okazji nauczyć się czegoś nowego!

Wspaniała seria z ulubionymi postaciami filmowymi to dobra okazja, by razem z dzieckiem ćwiczyć w domu mówienie. Na pewno łatwiej jest rozpocząć ćwiczenie, gdy pomagają znani dzieciom bohaterowie. Wybierzcie najciekawszą książkę, otwórzcie ją razem i poznajcie nowe słowa, które z taką pomocą nietrudno będzie zapamiętać!

Ładowanie...