Xi

Sensoryczna ścieżka zdrowia to najlepsza inwestycja w harmonijny rozwój młodego człowieka! Zestaw cechuje feeria barw, wzorów i faktur. Różnego rodzaju wypustki i kolce pobudzają wszystkie zmysły. Elementy przyjemnie łaskoczą ciało, delikatnie masują kończyny i zapewniają cały wachlarz doznań sensorycznych. Dzięki tej wyjątkowej zabawce dzieci są zrelaksowane i szczęśliwe.

Sensoryczna ścieżka zdrowia Tullo - idealny sposób na wsparcie integracji sensorycznej maluszków

Różnorodne elementy sensorycznej ścieżki zdrowia marki Tullo gwarantują maluchom długie godziny wesołej, a przy tym wartościowej, zabawy.

Zestaw daje nieograniczone możliwości rozrywki. Użytkownicy samodzielnie układają ścieżkę i nie muszą przejmować się jakimikolwiek ograniczeniami. Wszystkie opcje dozwolone!

Dzieci ochoczo manipulują kolorowymi modułami i poznają różne kształty, faktury i formy. Oprócz tradycyjnego zastosowania młodzi użytkownicy mogą wykorzystać elementy do realizacji autorskich pomysłów zabawy i nadać wałkom, półkulom czy dyskom nowe przeznaczenie.

Ścieżka sprawdza się w czasie zabaw indywidualnych, budując u dzieci poczucie sprawstwa, a także podczas różnego typu spotkań rówieśniczych.

Tullo ścieżka zdrowia - cechy zestawu

Zestaw Tullo zawiera 6 kolorowych elementów sensorycznych w tym:

  • 2 półkule o średnicy 16 cm,

  • 3 dyski sensoryczne o średnicy 17 cm,

  • 1 półwałek (30x12 cm).

Zabawka wykonana jest z wysokiej jakości, nietoksycznych i atestowanych tworzyw. Nie zawiera szkodliwych ftalanów, BPA czy metali ciężkich.

Tullo sensoryczna ścieżka zdrowia - dlaczego warto?

Sensoryczna ścieżka Tullo ma pozytywny wpływ na zdrowie dziecka. Maluchy uczą się rozpoznawać sygnały wysyłane przez układ nerwowy i rozwijają samoświadomość. Starają się właściwie przetwarzać informacje sensoryczne i dowiadują się wielu ciekawych informacji o sobie samych.

Kolorowe elementy ścieżki przykuwają wzrok najmłodszych i rozbudzają w nich ciekawość świata. Rozkładając części zestawu według własnego pomysłu dzieci pobudzają swoją kreatywność i ćwiczą umiejętność myślenia przyczynowo-skutkowego.

Chodzenie po poszczególnych elementach ścieżki pomaga w ćwiczeniach równowagi i wspiera proces korekcji wad postawy. Wypustki, tłoczenia i kolce pozwalają właściwie stymulować małe stopy. Dzięki temu produkt znajduje zastosowanie w czasie ćwiczeń ortopedycznych i rehabilitacji.

Gumowe moduły nie tracą przyczepności z podłożem. Elementy są wytrzymałe i łatwe do utrzymania w czystości.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

3261162
Ładowanie...