Xi
Polecamy inne produkty z serii "Sekrety elektroniki " Zobacz wszystkie
Kompletny zestaw elementów, który pozwoli wejść w tajemniczy świat elektroniki i elektrotechniki.
Rozwija inteligencję i zainteresowania małego elektronika. Pozwala podróżować po świecie nauki. Daje możliwość budowania własnych urządzeń elektronicznych w tym wariancie również radio.

W czasie zabawy dziecko poznaje działanie silnika, przełączników, źródeł dźwięku i światła. Wszystko dokładnie przedstawione i opisane w instrukcji w języku polskim.

Wszystkie elementy wchodzące w skład zestawu są zaprojektowane w sposób umożliwiający ich bezproblemowe i bezpieczne łączenie za pomocą zaciskanych złączek.

Na płycie montażowej, łatwo i całkowicie bezpiecznie, można zestawiać różne układy elektroniczne sterowane: magnesem, wodą, dotykiem, światłem i dźwiękiem.


Zestaw może służyć, jako wspaniałe narzędzie, dzięki któremu poznajesz tajniki tych ciekawych dziedzin wiedzy. Może być używany zarówno w szkole jak i w domu.
Zajmujące i stymulujące wyobraźnię eksperymenty zapewnią wiele godzin wspaniałej zabawy a jednocześnie pozwolą na poznanie zasad działania układów elektronicznych.
Wszystkie elementy wchodzące w skład zestawu są zaprojektowane w sposób umożliwiający ich bezproblemowe łączenie za pomocą zaciskanych złączek. W oparciu o szczegółową instrukcję w języku polskim, dziecko w prosty sposób, niczym składanie klocków, buduje zestawy elektroniczne: np. urządzenie, które po zapadnięciu zmroku włącza światło.
Bardziej zaawansowani użytkownicy mogą w jeszcze większym stopniu pogłębiać swoją wiedzę i doskonalić umiejętności, budując własne, zaprojektowane przez siebie układy.
88 ekscytujących eksperymentów + radio FM.

Wymiary opakowania: 24,5 x 30 x 3,5 cm
Odpowiednie dla dzieci powyżej 6-go roku życia.
Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Dostawa i płatność

3253113
Ładowanie...